- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1153 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
13
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Kessie
22
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1153 Culés
5
" Radosław Sikorski opublikował przez przypadek wiadomość od Romana Giertycha. Politycy dogadywali się, w jaki sposób uderzyć w Rafała Ziemkiewicza oraz jego córkę. Sikorski już usunął wiadomość z Twittera. "
Gadziny... Te wszystkie gadziny Giertychowskie, Sikorskie, Tuski, Kaczyńskie, Morawieckie, Ziobry, Kopacze, Schetyny i inne neandertalskie pluskwy, to wszystko powinno się usunąć z Wiejskiej i wprowadzić nowych, młodych, nie przesiąkniętych zgnilizną PRLu...
Wiem że nierealne i czcze gadanie ale gdy człowiek czyta jak biorą na cel dzieci czy inne niewinne osoby, niczemu nie biorące udział w ich wojenkach, to cisnienie skacze i wzmaga się po prostu złość i pogarda, połączona z obrzydzeniem...
Pi$ = P0
To samo zło.
Komentarz usunięty
7
@FC1899Barca Bez przesady. Nie nazwałbym tego "atakiem" na córkę Ziemkiewicza. Z tego co zrozumiałem to Sikorski miał się zapytać czy jego córka akceptuje zasady uczelni. No faktycznie. Mowa nienawiści.
2
@skubi99 Chyba piszesz o sobie patrząc na to że Sikorski nic złego nie powiedział
0
@Kusco15 O całokształcie Sikorskiego piszę.
0
@FC1899Barca Sikorski to zwykły burak.
0
@Kgorecki2500 Wykorzystanie córki, by uderzyć w RAZa
2
@Kgorecki2500 A po co chciał ją o to pytać? Czy ona jest politykiem? Jakimś posłem itp? Jaki miał być podtekst tego pytania? Czy nie postawienie jej i jej ojca w potencjalnie niezręcznej sytuacji? To dla Ciebie w porządku? Zawoalowane ataki w kierunku rodzin osób, których się nie lubi? Z tego, co widzę w Twoich postach, strasznie sobie lubisz relatywizować pewne sprawy, zwłaszcza takie, które uderzają w stronę, którą darzysz sympatią. Ciekawe, czy tak samo byś reagował, gdyby taka "prowokacja" była skierowana w drugą stronę?