- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1089 Culés
Gorące dyskusje
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
25 odpowiedzi
Starrk
0
Hipotetycznie Argentyna wygrywa Mundial, a Messi ma Króla strzelców i zawodnika turnieju.Kto... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
ranger3120
4
Kobiety lubią brąz, idę się opalać
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1089 Culés
2
Zapisalem się do szkoły żak tylko i wyłącznie po legitymację. Na zajęcia zamiaru chodzić nie mam ale myślicie, ze normalnie legitke mi dadzą jak podejdę do nich do sekretariatu? U lekarza już byłem i wszystkie papiery załatwiłem
3
@Momals11 A skąd mają znać Twoje zamiary? Oczywiście, że dadzą xD
1
@hayek jutro są zajęcia i pojutrze tez na które nie chce mi się iść (nawet mnie w miescie nie ma) a do sekretariatu idę w poniedziałek to mam nadzieje ze nie będzie problemu
1
@Momals11 nie wiem jak w żaku ale kumple na normalnych uniwerkach tak robili do 26 roku życia żeby tylko legitymację mieć. A na zajęciach nikt ich nie widywał. Oczywiście coś tam skończyli najpierw normalnie ;D a w żaku się czasem nie płaci?
2
@Bykunn właśnie poszedłem na kosmetykę bo darmowy kierunek. Ale ogólnie spaliłbym się ze wstydu bo pewnie będą same laski a ja sam i to nowy
0
@Momals11 też tak robiłem i mnie wyrzucili po paru miesiacach :P
1
@gumaz a byłeś na jakichkolwiek zajęciach? Legitka tak czy siak wazna do pierwszego semestru jest
1
@Momals11 nie byłem ani razu :P , wziolem tylko po to zeby siostra miala dokument ze sie ucze i miala kase :P
1
@gumaz bo ogólnie jak byłem 2 tygodnie temu papiery załatwić to babka powiedziała ze mam przyjść 16 i 17 na zajęcia i 18 dadzą mi legitke jak przyniosę zaświadczenie od lekarza. I myśle o tym aby przyjść tylko ze zaświadczeniem bo raczej i tak nie ma jak sprawdzić czy byłem czy nie
0
@Momals11 A po jaką cholere ci ta legitka?
2
@jaras121 do pracy, podatku nie trzeba płacić
0
@jaras121 po zniżki studenckie proste :D