- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1352 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
30 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
80 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1352 Culés
8
Andrzej Duda zapowiada kolejną podwyżkę - tym razem zdrożeje przejazd autostradą na odcinku Katowice - Kraków. Reszta tweeta jak najbardziej w punkt! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Ojciec5tkidzieci Nie to że bronie ale minimalna pensja w 2012 roku wynosiła 1500 brutto. Czyli 1111 neto,to też pokazuje jak się żyło w czasach rudego.
0
@Ojciec5tkidzieci nie siej propagandy, post z 2012
0
@urbipl Taki mały, nie istotny szczegół xd
0
@urbipl no jezczcze tego by brakowało że przy paliwie za 6 zł i szalejącej inflacji najniższa krajowa wynosiłaby dalej 1500...
0
@Kinginiesta To tak jakby paliwo teraz kosztowało 12 ,złoto -rude czasy.
0
@urbipl Dlatego nigdzie nie mówię, że Rudy to był wielki przywódca i wtedy Polska to był kraj mlekiem i miodem płynący. Bo tak nie było. A swoje za uszami ma - chociażby rzekome podwyższenie VATu TYLKO na czas kryzysu.
@CLionelMessi Wiem, specjalnie go dałem. :D I brawa za spostrzegawczość. To taka akcja jak to, gdy odkopywało się tweeta Andrzeja z 2011 lub 2012 gdzie krytykował PO, a to samo pasuje idealnie pod obecną sytuację z udziałem PiSu. :D
2
@urbipl paliwo było tańsze kiedy baryłka była prawie dwa razy droższa ;) myślałem że nikt słów obajtka nie weźmie na poważnie o tym że za PO paliwo teraz by kosztowało 8 zł :) jak to powiedział Kaczyński trzeba odwagi żeby obnizyc akcyze na paliwo :) no ale nie można od kogoś kogo chatę osłania 400 policjantów wymagać odwagi :)
0
@Kinginiesta Ja dodałem jako ciekawostkę ,teraz mniej więcej zarabia się 2x tyle stąd moje 12 .
0
@urbipl Rozumiem, że to PiS jest odpowiedzialny za wzrost gospodarczy jaki mieliśmy do czasów pandemii? Przypomnę tylko, że w 2008-2012 też był kryzys. Rządy PO były złe i nie zamierzam ich bronić, ale twoja logika z wynagrodzeniem jest błędna. Za chwilę pensja minimalna będzie mniej warta niż wtedy.