- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 814 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 814 Culés
0
@magister97r Tymczasem Sexton życzy sobie 100 mln w nowej umowie. Grubo.
0
@fart Za 5 lat to spoko
1
@Encore Przecież mają Garlanda po co im Sexton?
1
@fart A czy on jest lepszy od Sextona? Dla mnie podobni są xD
0
@Encore No są podobni chociaż uważam, że Garland może być lepszy więc po co płacić temu drugiemu? to spore pieniądze. To raz a dwa czytałem, że Koledzy Collina nie lubią. ;)
0
@fart Ja tam bardziej się martwię o minuty dla tego nowego z draftu
1
@Encore Masz na myśli Mobleya? Spokojnie swoje minuty dostanie. Sezon długi ten chłopak jest surowy więc kroczek po kroczku będzie się uczył zagrywek Cavs i samej NBA. Bycie Centrem w tak silnej lidze to nie jest prosta sprawa.
1
@fart Taaa. Podobno ma spory potencjał. Kevin Love będzie wykupiony?
0
@Encore A to pytanie już do @magister97r ;)
0
@fart Niech go wykupia i niech idzie do lal
0
@Encore jak najdalej z nim od lal
1
@Kaziol47 Tam jest dom starców to pasuje
0
@fart Garland > Sexton, a co do Mobleya to też mam obawy. Bardzo dużo wysokich jest w Cavs i parowanie go z Allenem nie brzmi jak coś dobrego dla niego jak i drużyny.
0
@BartqRKO Moim zdaniem Mobley będzie zmiennikiem Allena i na spokojnie będzie się uczył gry. Fakt Cavs mają sporo wysokich, ale to może oznaczać, że jeszcze będą aktywni na rynku transferowym i będą szukali wymian.
0
@fart Dajesz Allenowi 100 milionów, żeby dzielił minuty z twoim 3 pickiem w drafcie? Rookie musi grać i to dużo.Totalnie bez sensu. Raczej wierzę w tę drugą opcję z wymianami. Może się trochę podziać.
0
@BartqRKO No zobaczymy co się wydarzy. ;)
0
@Encore Love prawdopodobnie nie będzie wykupiony.
@fart Wolałbym nie dawać takich pieniędzy Sextonowi, chyba że byłby transfer. :)
0
@Encore no jest dom starców ale Love ostatni raz dobrze to zagrał z 3 lata temu, to już nie ten sam Love co w Minnesocie czy na początku Cavs