- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1311 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
7
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
4
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
43 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1311 Culés
5
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDExMjk0NjczMzQwMDoAPXugxpqE_9WFOro%3D&source=SB
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDExMjkzNDQxNDcwMDqsSmiNPtW40Cz8rJA%3D&source=SB
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDExMjkzNDQxODMwMTqwQvgV27uzyEduYSo%3D&source=SB
Dobra to była kolejka ;)
1
@Bykunn Mi też w końcu coś wpadło :D https://zapodaj.net/bffe116d21568.png.html
0
Mów za siebie xd
1
@Bykunn Polecam totalbet, tam bez podatku. Chociaż fortunie trzeba przyznać, że ma najlepszą stronę do operowania.
0
@sintesox Ja stawiam tak mało że już na tej fortunie zostanę ;) Raz na pół roku mnie najdzie na parę kuponów, wpłacę 5 dych przegram i po zabawie. Teraz jakaś anomalia
0
@sintesox nie są zarejestrowani w Polsce że bez podatku? Mają aplikację?
2
@Bykunn Oj tak, piękna to była kolejka. A gdyby Fenerbahce postanowiło wygrać razem z Totkami i Romą, byłoby blisko 3k w 2 dni, ale nie mam na co narzekać :D
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/246902181_474405333717530_8341584480069334338_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-5&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=wr02v2oA6jQAX8WiIhb&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=2bb234982bfa28f2fb218d41a90d5538&oe=6196F72F
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/247248313_1081358772634462_8566836050512594920_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-5&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=C6r59fxpgN0AX-pABSo&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=3cc9c98db8844044d8a00724b7c5e8a7&oe=6198E567
0
@!34RC3!_0N4 Są, a czy mają apke, to byś musiał sam sprawdzić, bo nie używam ;D