- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1143 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
11
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Kessie
18
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1143 Culés
4
Po przeczytaniu La Bamby i komentarzy na polskich forach myślałem, że czeka mnie jakaś niskobudżetowa produkcja, która chce oszukać graczy za 3 stówki.
Jakież było moje zdziwienie podczas oglądania zapowiedzi, gdy ukazał mi się projekt broniący się nieco mniej realistyczną stylistyką, świetnym oświetleniem i poprawieniem w zasadzie wszystkiego na co od strony wizualnej cierpią gry prawie 20 letnie.
Mnie osobiście bardzo się podoba, że poszli w coś mniej realistycznego. Fajnie to współgra z kanciastymi postaciami sprzed kilkunastu lat, a dopracowane w tym stylu dodaje jak dla mnie uroku i sentymentu. Poza tym mamy świetne globalne oświetlenie, jak i punktowe (światła etc.). Animacje też są na wysokim poziomie i mocno poprawione.
Podoba mi się taki kierunek.
6
@macio_944 Jako fan całej serii i tak zagram bo musze
4
@Encore Jedynie cena jest przegięciem, ale sama stylistyka jak dla mnie na plus.
1
@macio_944 No cena jest ostra ale oni wiedzą że to i tak będzie schodzić jak bułki z lidla rano
2
@macio_944 Myślę że tylko osoby które nie wiedzą jak wyglądają remastery narzekają na grafikę, natomiast większość raczej zniechęca sama cena, na ten moment i tak ciężko wystawić jakaś note bo nie wiemy jak będzie wyglądało to w praktyce plus dochodzi ewentualne nowe sterowanie
0
@macio_944 A mnie się w ogóle nie podoba ten kierunek arytsytyczny.. Postacie wyglądają jak wykonane z modeliny https://ibb.co/wQxLfbG żadnego w tym uroku i sentymentu. To wygląda jak dziecko stworzone przez twórców Robloxa, gdzie na czele stał Ubisoft.