- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1165 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
6
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
67 odpowiedzi
Ilka
9
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
26 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
41 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1165 Culés
0
Po zalogowaniu na stronę bilety.łączynaspiłka.pl mam dostęp tylko do panelu użytkownika
"Konto" "Zaktualizuj hasło" i "Sesje".
Żadnych zakładek innych, nic.
POMOCY! :p
0
@bartas97 Olej. Zainwestuj u BUKa... ^^
0
@bartas97 też masz komunikat że czekamy w kolejce?
0
@FC1899Barca
Ale bilety chcę dorwać:(
0
@Muszynianka
Komunikat znika, loguję się i mam tylko panel do zmiany hasła i danych, absolutnie nic więcej.
0
@bartas97 ja wchodzę w bilety i mam komunikat że jestem w kolejce i żeby czekać.
0
@Muszynianka
A jak już kolejka minie, to pewnie wyloguje Cię..
Zrobiłem drugie konto, bo tam jakieś błędy i też jestem w kolejce.
0
@bartas97 trochę racji masz, wywaliło mnie i komunikat że 8nfo o biletach miesiąc przed meczem xD
0
@Muszynianka
Ciekawe ile można kupić biletów na jedno konto. Obawiam się, że ekipa nam się rozdzieli.
0
@bartas97 chyba 5 na jedno konto. Ja będę brał 4 więc ci nie powiem jak jest jak jest więcej ludzi.
0
@Muszynianka
A wywaliło cię z panelu zalogowania?
Masz "zaloguj" w prawym górnym, czy panel użytkownika?
0
@bartas97 normalnie mam panel użytkownika, klikam, zjeżdżam na dół, bilety i pojawia się komunikat o kolejce.
0
@bartas97 udało Ci się zalogować? Możesz kupić?
0
@Muszynianka
Próbuję z 2 kont, próbuje też kolega i szwagier..
Mi cały czas pieprzony błąd się pojawia.
0
@bartas97 kurde ja nie pomyślałem o obstawie, u mnie cały czas kolejka
0
@Muszynianka
U mnie błąd kodu aplikacji na zmianę z przerwą konserwacyjną
0
@bartas97 u mnie się kręci kółko. Nie no nie będę czekał nie wiadomo ile, trzeba iść spać żeby rano wstać