- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1585 Culés
Gorące dyskusje
Bykunn
1
@ProMILs xD jak mówię za dużo filmów oglądacie. Ale ok wiem że ja nikogo nie przekonam
72 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1585 Culés
8
Abstrahując od tego czy w tym roku wygra Messi czy Lewandowski, to Polak na przestrzeni paru ostatnich lat moim zdaniem jest troszeczkę krzywdzony zajmowanymi miejscami w tym plebiscycie.
◉ 2020r ---> ZP nie było, ale chyba nikt nie ma wątpliwości, że wygrałby.
◉ 2019r ---> 8 miejsce
◉ 2018r ---> Brak miejsca w 30!
◉ 2017r ---> 9 miejsce
◉ 2016r ---> 16 miejsce
◉ 2015r ---> 4 miejsce (no tu w porządku)
◉ 2014r ---> Brak miejsca w 30
Poza tym to dość zabawne, bo z każdym kolejnym rokiem forma Lewandowskiego rosła przecież, a patrząc na jego lokaty, to wydaje się jakby wcale tak nie było.
6
@Danny Gaucho w 2018 i Messi i Lewy pokrzywdzeni
2
@Danny Gaucho 2018 to komedia. Mundial namieszał w głowach. Lewego w top30 nie było, a Messi na 5 miejscu gdzie statystykami miażdżył i wygrał dublet
0
@mekston @DaPidejpi W 2018 tylko Varane
0
@Danny Gaucho najlepsze ze Francuzi rok temu po prostu anulowali głosowanie xD
Dobrze napluli nam w twarz xD
7
@MysticCat Ta anulacja gali jest moim zdaniem kompromitacją. Koniec końców wszystkie pozostałe ligi z TOP5 dokończyły sezon, tak samo europejskie rozgrywki. Gość zdobył tryplet, był królem strzelców we wszystkich tych rozgrywkach (LM, Bundesliga, Puchar Niemiec) i przez ich głupie widzimisię nie można było go odpowiednio tym nagrodzić. Nie jestem jakimś psychofanem Lewego, daleko mi do tego, ale idzie się wkurzyć.
1
@Danny Gaucho No ale o tym za 5 lat nikt nie będzie pamiętał, a Lewy piłki złotej nie powącha
1
@Danny Gaucho Polska i Polacy sa zawsze gorzej traktowani. Nic dziwnego skoro sami Polacy wola by wygral obcokrajowiec niz rodak
0
@Danny Gaucho to też kwestia systemu głosowania. Do 2019 roku parę piątych czy czwartych miejsc to dla mnie i tak wysoko jak na to co grał Robert. A bardzo wysokiego miejsca ogólnie to nie da, może wyskoczyć taki kwiatek jak w 2016.