- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 639 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Luciano99
21
@FcPortoFan1999 napisał, że nie ma gola dla Ghany, a jak gol został uznany po Varze, to usunął... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 639 Culés
1
Ostatnio jakoś nie oglądam w TV dzienników, faktów itp i dopiero teraz dotarła do mnie afera ze śmiercią tej młodej kobiety z Pszczyny. Refleksje mam taką, że medycyna idzie do przodu, a lekarze są coraz gorsi, bez odpowiedzielnosci bo ręka rękę myje.
Jestem ciekawy czy na starcze lata będzie miał mnie kto leczyć czy będą to same tumany bez jakiejkolwiek wiedzy i odpowiedzialności.
0
@ElTomas Generalnie w Polsce lepiej jest nie chorować albo chodzić prywatnie tylko to kosztuje.
3
@ElTomas odpowiadam na pytanie. Lekarzy będzie mniej, będą jeszcze gorsi i słabiej wyksztalceni. Dobrze to jest teraz, ale sluzba zdrowia zamiast byc poprawiana to z roku na rok od dobrych paru lat jest w co raz gorszej kondycji wiec chyba wiemy czego sie spodziewac. Dobra zmiana, przynajmniej 500 plus i na taniego winiaka będzie więc po co komu lekarz :)
1
@Kgorecki2500 w tym konkretnym przypadku dziewczyna prywatnie leczyła się u dyrektora szpitala. No ale fakt, prywatnie Dostaniesz lepsza opiekę niż na NFZ.
@Toretto też tak myślę. Do tego myślę że edukacja przyszłych lekarzy pozostawia wiele do życzenia. No i sam fakt, że uważają się za Bogow, którzy będą mieli jakiś parasol ochronny.
2
@ElTomas Całym sercem solidaryzuję się protestujacymi kobietami .Wszyscy mamy tylko jedno życie o które musimy walczyć.Bezprawiu, klamstwu i oszustwom /oszustom mówimy zdecydowane DOŚĆ!!! Można nie popierać Donalda Tuska jako polityka i nie być zwolennikiem PO, ale trudno nie zgodzić się z Jego słowami w tej kwestii, że kobiety i lekarze są ofiarami tego wyroku tzw. TK, który w tak nieludzki sposób zaostrzył prawo aborcyjne w efekcie czego zdrowe, mlode kobiety będą umierać w imię ochrony prawie juz martwych płodów...gdzie tu sens i logika?! Lekarz boi się podjąć właściwą i szybką decyzję bo wisi nad nim paragraf! A młoda matka, ktora niejednokrotnie ma juz dzieci ...musi je osierocić w imię ochrony chorego zdeformowanego płodu. To jest fanatyzm/nacjonalizm religijny i mam nadzieję, że dotknie to każdą osobę bez wyobrazni i empatii, ktora popiera ten wyrok i nieludzkie prawo, jakie serwują nam rządzący. I niestety takich ofiar jak ta mloda kobieta już jest więcej i na pewno będą kolejne...bravissimo TK, bravissimo Krwawa Julia, bravissimo sekta Godek!!! Czy Miss Godek und Krwawa Julia już są uszczęśliwione?! Wątpię....bo fanatycy nie zatrzymują się nigdy i nie szanują poglądów innych ludzi. Kaja "Płodek" niech wypierdala do pracy w hospicjum. Niech udowodni, że chce ratować głęboko uszkodzone dzieci, kiedy sie już na jej życzenie urodzą i choooy!!!