- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1213 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
6
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
67 odpowiedzi
Ilka
9
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
26 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
41 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1213 Culés
1
7 listopada Światowy Program Żywnościowy opublikował nowy raport, w którym według najnowszych szacunków 45 milionów ludzi znajduje się na krawędzi śmierci głodowej. To o 3 miliony więcej w ciągu ostatnich kilku tygodni, z powodu braku żywności i zasobów, zwłaszcza w Etiopii, Somalii, Haiti, Angoli i Kenii. W sumie ci ludzie w pilnej potrzebie są w 43 krajach. WFP apeluje o 7 miliardów dolarów — więcej niż w poprzednich apelach, aby zaradzić sytuacji kryzysowej. Dyrektor wykonawczy WFP, David Beasley, wyjaśnił: „Koszty paliwa rosną, ceny żywności rosną, nawozy są droższe, a wszystko to przyczynia się do nowych kryzysów, takich jak ten, który rozwija się obecnie w Afganistanie, a także długotrwałych sytuacji kryzysowych, takich jak Jemen i Syria ”.
Beasley był w Afganistanie w weekend. „Jest tak źle, jak tylko możesz sobie wyobrazić… W rzeczywistości patrzymy teraz na najgorszy kryzys humanitarny na Ziemi. Dziewięćdziesiąt pięć procent ludzi nie ma wystarczającej ilości jedzenia, a teraz widzimy 23 miliony ludzi maszerujących w kierunku śmierci głodowej... Następne sześć miesięcy będzie katastrofalne. To będzie piekło na ziemi”.
0
@Peszko07 tak już jest ten świat zbudowany, jeden na tym zarobi drugi straci, idealny świat nie istnieje
0
@Joe_Pesci Owszem nie istnieje, ale temu światu jest bardzo bardzo bardzo daleko do idealności.
0
@Peszko07 A w krajach pierwszego świata tyle jedzenia którego ponoć brakuje jest po prostu wyrzucane I do tego jeszcze problem i koszty aby je zutylizować.