- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1393 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
L4ngusta
13
Panie i Panowie. Żenię się dzisiaj. Jeśli bym się nie pojawił na la bambie to szukajcie mnie... » Czytaj dalej
8 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1393 Culés
0
Czy nie macie wrażenia, że zmieniła się trochę rozgrywka w Fifie22? Jest tak jakoś dziwniej niż przed końcem pierwszego sezonu xD
1
@Sau_Ron zawsze cos zmieniaja, abysmy pod koniec nowa fife kupili, bo ta bedzie niegrywalna. Tak jest co roku.
0
@Sau_Ron No fut champions tragedia dzisiaj xd ale 12-8 zrobione jak co tydzien :v
0
@DawidekFCB no tak, tylko że wczoraj dobiegł końca pierwszy sezon w fifie22, a dziś gameplay jest przynajmniej w mojej opinii znacznie różniący się od tego wczorajszego. Taki jakiś dziwny, nie wiem jak dokładnie ubrać to w słowa. xD
0
@PawkoFCB nie tylko FUT champions jest takie. Nawet DR to obecnie ma. Pytam, bo przez cały pierwszy sezon rozgrywka była w miarę normalna, a teraz (z początkiem sezonu drugiego) wszystko się totalnie zmieniło, przynajmniej w mojej opinii. Gra jest mniej dokładna, zawodnicy jakoś tak gubią się. Wcześniej tak nie było. Była jakaś aktualizacja?
0
@Sau_Ron Nie było teraz żadnej aktualizacji, ale to co zauważyłem też u siebie to strasznie przebitki w polu karnym i że znowu bramkarze się wylewają (chcą bronić piłkę po ziemi jak idzie górą XD). I glitch z rożnym, ale to już od tygodnia jest
0
@Sau_Ron tak w sezonie 1 był spoko wygrywałem cały czas a teraz jest ciężej
0
@PawkoFCB była aktualizacja. W DR od tygodnia jest to zupełnie inna gra.
0
@Sau_Ron Musi tak być w sierpniu będziesz miał 1000 graczy z ovl 95+ i będziesz czuł to samo co grając kartami 82 we wrzesniu :P
1
@Sau_Ron Gempley, to zmienia się praktycznie codziennie. A najgorzej jest właśnie w piątek-sobota, futa w te dni unikam bo dla mnie jest nie grywalny.