- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1310 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
L4ngusta
13
Panie i Panowie. Żenię się dzisiaj. Jeśli bym się nie pojawił na la bambie to szukajcie mnie... » Czytaj dalej
8 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1310 Culés
4
Mikołaj Sokół :
Chińczyk w alfie, Robert powinien pozostać jako 3...
No oby nie, jak nie ma fotela, to nara. Oby poszedł do Astona
Komentarz usunięty
0
@Tasde jesteś śmieszny, po pierwsze sądząc że nikt go nie chce (bo myślę że Aston Martin i papa Stroll chętnie by go przygarnął) po drugie obrażając Kubicę jako kalekę. A po trzecie, Roberta w świecie osób F1 bardzo cenią i lubią. Kierowcy też, Hamilton, Alonso itp. A więc no gadasz takie bzdury ze hej.
0
@VegetaPolska Obrażam bo co? Nazwanie kaleki kaleką nie jest obrazą, bo on jest kaleką, co z resztą sam przyznaje, bo jego ręka nie ma sprawności jak zdrowa, a brak sprawności w takiej serii jak F1 = strata czasu. Po co to komu?
Po drugie, to że jest lubiany nie ma żadnego znaczenia, zespoły wiedzą jakie ma ograniczenia i ile ma lat i nikt go nie chce. Nie wiem jak ty go widzisz w Astonie, jak masz tam zdrowego i młodszego Vettela, idiotyczna plotka która nie miała nawet grama prawdy, bo jak tylko zaczęło się robić głośno to Stroll z miejsca potwierdził Seba na przyszły rok.
Nikt go nie chce i nikt go na poważnie nie bierze nawet do roli. To jest jedyny w stawce paydriver, który nie ma fotela wyścigowego nawet w takim trupie jak Sauber, gdzie jeździ pijany emeryt i ogór.
A śmieszni ludzie którzy wygadują bzdury, to ci co wierzą w to, że Kubica jest jakkolwiek wartościowym zawodnikiem obecnie, że ktokolwiek o nim myśli, szczególnie gdy F2 jest pełne młodych talentów, które nie jeżdżą bo nie ma miejsc.
0
@Tasde do Astona mógłby iść na rezerwę. Tam przynajmniej, szef zespolu nie robiłby sobie jaj z Kubicy. Strollowie go lubią, poza tym uważam że Robert od niejednego Mazepina jest lepszy