- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1231 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
6
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
67 odpowiedzi
Ilka
9
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
26 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
41 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1231 Culés
7
Parę dni temu w końcu udało mi się obejrzeć najnowszą animację Pixara pt. "Luca". Pixar jest dla mnie absolutnym topem jeśli chodzi o jakość, kreatywność i dojrzałość w animacjach i żadna inna firma w branży nie robi tak dopieszczonych animacji. Dlatego też za każdym razem gdy wychodzi jakaś animacja to jestem jej po prostu bardzo ciekaw.
"Luca" mimo, że nie jest opus magnum Pixara to jest animacją prześlicznie zaprojektowaną i bardzo przyjemną w odbiorze. Fabuła jest prosta, ale wielokrotnie potrafi chwycić za serce, podobnie jak postacie. Humor bywa nieinfantylny, a całość jest doprawiona świetną muzyką. Bardzo mi się podoba jak firma Jobsa i Lassetera zaczęła romansować z różnymi kulturami. "Coco" było stricte o Meksyku, "Ratatuj" o Francji, "Luca" natomiast jest przesiąknięty włoskimi korzeniami.
Nie jest to "Walle", czy "W głowie się nie mieści", które poruszają w genialny sposób poważne tematy, ale raczej nie był to cel nowego filmu Pixara. Tutaj skupiamy się bardziej na przyjaźni i rozrywce by film pozostawił w nas jak najbardziej pozytywne odczucie. A to się świetnie udało, więc polecam kto zainteresowany.
2
@macio_944 polecam też "Co w duszy gra" z tych najnowszych i zdecydowanie odradzam "Raya i ostatni smok" oraz "Naprzód" obie strasznie infantylne. Coco, Zwierzogrod, W głowie się nie mieści, Odlot to absolutny top topów Pixara.
1
@macio_944 Ja by dodał "Gdzie jest Nemo?". Ojciec Chrzestny w obrazie rekina genialny.:D
0
@masq zwierzogrod mimo że świetny to chyba nie Pixara?
0
@nawy12 a to nawet nie wiedział