- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 881 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
71 odpowiedzi
Ilka
6
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 881 Culés
0
Jesteśmy na taki etapie, że nie powinniśmy pchać się w transfery rzędu 50mln i wyżej. To jest ten moment, by na nowo nauczyć się rozporządzać klubowymi finansami, by raz na zawsze pozbyć się obaw powrotów takich demonów jak: Cou, Greiz, itp. Pomyślcie, co moglibyśmy zdziałać na rynku dzisiaj, nie pchając się w wyżej wymienione transfery. Oczywiście, sytuacja klubu i tak byłaby tragiczna (bo w naszej kasie klubowej już wcześniej źle się działo), ale przynajmniej moglibyśmy śmiało obserwować najbardziej obiecujące rynki w poszukiwaniu obiecujących graczy (tych nieco bardziej rokujących).
Dziś stać nas na dobrych zawodników, ale nie najlepszych z młodszych roczników. Tacy wolą iść do Bayernu, Chelsea, City, dlaczego? Nie tylko dla projektu sportowego, ale przede wszystkim dlatego, że szybko będą tam w stanie osiągać "sukcesy", nie koniecznie do nich się przyczyniając, stanowiąc dodatek, który powoli ma zastępować miejsce doświadczonych graczy.
Barca dzisiaj niczego nie gwarantuje. To między innymi jest poważny problem, bo powoduje, że dany zawodnik zastanowi się pięć razy zanim podejmie decyzję, czy wchodzić w to, czy iść do bardziej usposobionego klubu. Uważam, że powinniśmy dołożyć wszelkich starań, aby wyszukiwać już za młodu talenty i dogadywać się z nimi, bo konkurencja jest naprawdę poważna i ciężko będzie tak z buta rywalizować z topem.
0
@Sau_Ron Prawda jest taka że od kilku okienek to nie wychodzą nam ani wielkie transfery ani wielkie talenty ani półśrodki, cały pion skautingu jest do wymiany.
Barca gwarantuje grę dobremu ŚN dobremu skrzydłowemu a i na innych pozycjach świetni zawodnicy nie mieli by wielkiej konkurencji, klub o ile nie zapłaci już wielkiej kasy to wciąż można świetnie dorobić sobie będąc zawodnikiem Barcelony.