- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1111 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
46 odpowiedzi
mekston
3
Po fazie grupowej największe szanse na MŚ przyznawane są (wg buków)1. Francja2. Argentyna3.... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
pt9
1
Bo w takie dni najważniejsza w życiu jest opalenizna. Reszta może zejść na drugi... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1111 Culés
5
Dziwne uczucie po latach pracy wstawać w poniedziałek i nie marudzić że trzeba do niej iść ciekawe jak długo to potrwa (nowa praca od miesiąca)
3
@Ghotti A weź od razu na żądanie, zobaczymy czy są wyrozumiali i czy dłuższa współpraca ma sens xd
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Ghotti Za czasów studenckich miałem tak przy każdej nowej robocie przez pierwsze kilka miesięcy :D
0
@draxidox Aż tak Cię rajcowało roznoszenie ulotek?
;)
0
@Ghotti oby jak najdłużej! :) Ja na swoją nie narzekam, ale niestety kontrakt został nam na rok i 3 miesiące i zapewne po tym czasie trzeba będzie szukać czegoś innego
0
@Bobo25
Ulotki za 3zł/h roznosiłem jako 15latek w technikum. Na studiach był barman, kelner, dostawa pizzy i ogrodnik :D.
0
@Ghotti do pierwszej wypłaty :P
1
@MesQueUnClub_87 nie mam z tym problemu, wlasnie wzialem po swietach 5 dni i klepniete od buta :D
@draxidox pracuje 13 czy 14 lat to pierwszy taki przypadek ;) a miałem te 5 ~~ firm w swoim CV nie dużo ale nie jakoś mało
@Bobo25 lepsze to niż bycie szambonurkiem jak Ty!
@messi564 zobaczymy dziwne i nowe to dla mnie zjawisko :D
@aldewir no własnie była w piątek i nadal jest OK :D
0
@Ghotti pewnie jakaś fajna dupa jest w pracy haha ale zauroczenie minie i skończy się twoja chęć
0
@Ghotti Ale wiesz jaki to dochodowy biznes? Pamiętaj pieniądze nie śmierdzą ;)
1
@Mroziu nope, praca zdalna z domu.
@Bobo25 można rzecz iż pieniądz płynie z prądem
0
@Ghotti
Co tam ciekawego robisz?
0
@draxidox ogólnie w IT przy ERP, tyle że dotychczas byłem "techniczny" a teraz jestem koordynatorem coś pomiędzy techniczny a PM w sumie tylko chodzę na spotkania których jest milion, pije kawusie, wysyłam maile, zapierdziel ale nic technicznego co mi w sumie pasuje. No i dodajmy ze wale dwa etaty w jednym czasie jeden UoP a drugi na DG w tym samym czasie i się wyrabiam w te 8-9h dziennie a $ płynie podwójnie ...
0
@Ghotti tylko szkoda ze z twoim prądem twoja wodą twoja cherbata kawa itp a nie szefa hihi
0
@Mroziu to jest najmniejszy problem ;)
0
@Ghotti a ja właśnie myślę inaczej. Bo z tego zadowolony jest twój szef bo nie traci na to pieniędzy. A twoja wypłata właśnie jest mniejsza chyba że dojeżdżasz sporo km do pracy więc może wyjdziesz na to samo
0
@Mroziu moja firma jest w Czechach druga w Belgii ;) na wszystkie koszta msc to pracuje może godzinę jak i nie mniej.