- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1270 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Roobo
9
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Bykunn
0
@sokot ja mam serdecznie w nosie czy go uwalą czy nie. Jedno plemię i tak wie swoje a drugie wie... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1270 Culés
7
4,5 roku od pierwszej kompromitacji z PSG i 1.5 od Bayernu a tu nie zmienilo sie nic. Dalej Pique, Busi, Lenglet, Alba, Mats sobie graja w podstawie. Do tego FDJ te bierze udzial w kazdym blamazu z Dembele (bo on wlazil na koncowki). Mental przegrywów.
0
@Gaz co się ma zmienić? Wszystkich nie wymienisz na raz nawet nie mając pieniędzy na zmienników. To nie gra komputerowa.
1
@Gaz Ja pisze to samo właśnie od tamtych kompromitacji, ale zawsze dostaje odpowiedzi, że Busi to profesor to musi grać, MAtS to jeden z najlepszych bramkarzy świata, a Pique to solidny obrońca ;p.
Jak nie po wtopie z Roma to przynajmniej po blamażu z Liverpoolem każdy z nich powinien zostać odprawiony, albo odsunięty od pierwszej jedenastki.
1
@ViscaelBarca2007 Co ty gadasz chłopie jak Barca w sezonie 19/20 sprowadziła Griezmanna za 120 mln ;). A blamaże z Roma i Liverpoolem były przed tym transferem.
1
@Alan_fcbfan tak ja się zgadzam, że klub już dawno powinien znaleźć następców i teraz busi, pique czy lenglet powinni być co najwyżej zmiennikami tych zawodników, ale kadra była źle planowana i nic z tym teraz nie zrobimy. Przespaliśmy odpowiedni moment na zmianę pokoleniowa i teraz musimy działać w trybie przyspieszonym, który jak widzimy wynikom nie sprzyja. Mleko się rozlało. Nawet wcześniej o ile mogli ściągać zamiast kompletnie nie potrzebnego Griezza bardziej potrzebnych zawodników jak następca Busquetsa na pivocie czy Suareza to zwyczajnie wywalić takich zasłużonych zawodników jeszcze żeby zachować klasę raczej ciezko. Nie wspominając ze ogólnie ciezko się pozbyć zawodnika, który nie chce odejść o czym się dobrze przekonaliśmy przez ostatnie lata, gdzie Umtitiego już dobre dwa lata próbujemy wygonić. Łatwo powiedzieć ciężko wykonać.