- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1343 Culés
Gorące dyskusje
Kozinho.
8
@Bykunn chooopie, to może niech sobie odrazu założy stryczek na szyję :d
72 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1343 Culés
2
Po sezonie trzeba się pożegnać z Busim, Roberto, Pique, Umtitim, Dembele, Matsem i Alba. Ci ludzie mają w glowie mental przegrywów i nie nadają się dosłownie od lat na rywalizacje z mocniejsza druzyna, bo zawsze konczy sie to blamazem. C*uj mnie obchodzi już głupie gadanie, typu ,,Kto ma grac za Pique? powiedz kto lepiej zagra niz Busi?'' KTOKOLWIEK. Oni byli gwarantem tylko i wylacznie wygrywania w lidze (co teraz bez Leo i tak juz nie dziala) a z mocniejsza druzyna zawsze na 3 z tylu i kompromitacja w swiat. Jesli faktycznie mamy sie rozwinac to trzeba skonczyc z przekonaniem, ze Busi czy Pique na lige wystarcza. Nie wystarcza, oni zabiora miejsce nowym, ktorzy dadza sobie rade i w lidze i w rywalizacjach z najlepszymi.
0
@Gaz takie wpisy sugerują zupełnie inne osoby z mentalem przegrywa i zryta psycha
0
@Gaz A de Jongowi ile sezonów jeszcze damy? Bo to jego trzeci, a ani w obronie nic nie daje - gubi krycie, nie pracuje, pressing bardziej na pokaz. Ani w pomocy - chowa go do kieszeni prawie każdy lepszy pomocnik przeciwnika. Ani w ataku - co było jego jedynym atutem w drugiej połowie zeszłego sezonu.
0
@Azi Zobacz Liverpool Kloppa. W 3 lata wymienil praktycznie cala pierwsza 11. U nas od pierwszego lania z PSG W 2017 jest niby rewolucja a kregoslup dalej ten sam, doslownie.
0
@Gaz No i dlatego wydaliśmy od 2017 ~950mln na same transfery? Czy nowi zawodnicy pociągnęli zespół do góry?
0
@Gaz akurat Pique i Busiego bym zostawił oni coś jeszcze dają, a byli by pierwsi obniżyć zarobki
0
@priest9999 Kregoslup dalej byl ten sam, FDJ przychodzil np. jako SPD nastepca Busquetsa a skonczyl w skladzie razem z nim tylko on w SP.
@dasouzar11 Coś graja? Oni sa gwarantem kompromitacji. Zawsze w lidze jako tako dzialali ale teraz juz i tam maja problemy + my chcemy zaczac od 0 a nie pudrowac trupa.
0
@Gaz od zera w jeden sezon drużyny nie zbudujesz, to nie Fifa