- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1165 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
6
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
67 odpowiedzi
Ilka
9
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
26 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
41 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1165 Culés
18
Oczywiście złe zarządzenie klubem jest głównym powodem upadku Barcy, ale jednak pecha również mieliśmy ogromnego w ostatnich latach. W szczególności co do transferów. Dembele, Coutinho, Umtiti, De Jong, Griezmann... To byli przecież zawodnicy klasy światowej, których zniszczyły u nas albo kontuzje, albo po prostu zapomnieli jak się gra...
W dodatku te mecze z Romą i Liverpoolem. Nie wiem jak mogliśmy aż tak bardzo dać dupy. Gdybyśmy wtedy awansowali to niewykluczone, że wygralibyśmy LM, a wtedy różnie mogłoby być.
Kolejna sprawa to Neymar - gdyby został to na pewno losy naszego klubu potoczyłyby się inaczej, ponieważ nie kupilibyśmy Dembele i Cou.
Szczęście nas w ostatnich latach opuściło na dobre.
1
@TheNekro94 Kontuzje to jedno, ale IMO też znów tutaj jest kwestia złego zarządzania, bo sprowadzano niektórych zawodników... nie wiadomo po co. Coutinho grał często nie na swojej pozycji co wprowadziło go w totalny marazm, z którego już prawdopodobnie nie wyjdzie, Griezmann to debilny pomysł, ponieważ dublował się pozycją z Messim. Kilkaset milionów zostało totalnie zaprzepaszczone przez debilizm zarządu.
A co do reszty to zgoda - pech, szczególnie z Dembele, czy Umtitim. Choć nie wiem czy pechem można nazwać również umysłową głupotę tych dwóch piłkarzy. Jeden nie ogarnia życia, drugi k***a wierzy szamanom. Nie wierzę w to co pisze :D
4
@TheNekro94 Jeśli kupujesz Griezmanna, bo cena rynkowa, ale jest kompletnie niepotrzebny to o jakim szczęściu mówimy? Dembele powinien być 2 lata temu sprzedany, Coutinho to samo. Ale ślepa wiara, że się odbuduja doprowadza nas do momentu w której odejdą za darmo.
6
@TheNekro94 To nie kwestia szczęścia. Oni nie zapomnieli jak się gra. U nas zapanowała archaiczna filozofia gry. Przy takim sposobie grania, który jest nowym graczom narzucany przez grupę, nawet Salah w obecnej formie po 2 miesiącach popadłby w przeciętność. Szarpałby przez trochę, reszta by stała. Ewentualnie grałby z najbliższym a reszta by stała. My gramy jak Brazylia Pele. I to nie jest komplement, bo piłka się zmieniła.
0
@Lisek to nie wiara, to brak chętnych na ich astronomiczne pensje.
0
@Lisek żeby coś sprzedać musisz mieć chętne do dokonania zakupu :P
0
@stysiek Jakoś Suarez i Neymar potrafili grać.
0
@Pawel13sz 6-7 lat temu. Mówimy o czasie po odejściu Neymara. Wtedy wszystko się zaczęło.