- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1199 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
5
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1199 Culés
33
#ChwaleSie
Jakiś czas temu dostałem od CD Projekt RED taką wiadomość:
https://zapodaj.net/3fe87f774d89d.png.html
Oczywiście podałem wszystkie potrzebne dane po wcześniejszym sprawdzeniu, czy nie jest to jakaś ściema. Po około miesiącu w końcu paczka przyszła i naprawdę jestem zaskoczony dość bogatym prezentem biorąc pod uwagę, że wszystko jest totalnie za darmo.
Otóż paczka składa się z wysokiej jakości pudełka:
https://zapodaj.net/5e437ac72dac8.jpg.html
https://zapodaj.net/76e323d2b79f4.jpg.html
W środku którego znajdziemy miłą kartkę z życzeniami:
https://zapodaj.net/dc07a9ba3e4f6.jpg.html
Małą książeczkę we współpracy z Nerd's Kitchen z zimowymi przepisami (naprawdę dobre tam rzeczy są!):
https://zapodaj.net/18789db0a74ad.jpg.html
Oraz wysokiej jakości wiedźmiński fartuch do gotowania z wiedźmińskimi naszywkami:
https://zapodaj.net/5999e3699fff1.jpg.html
Naprawdę mega miły gest ze strony CD Projektu. Nie spodziewałem się aż tak bogatego prezentu. Z pewnością jest to kwestia podreperowania PR-u, ale i tak bardzo szanuję :)
@Jakchcesz @clyde @Shroud @JimMorrisonFCB @Spotles @MesQueUnClub_87 @Varkond @masq
2
@macio_944 Zazdro :)
3
@macio_944 Bardzo fajny prezent :)
6
@macio_944 za mało, mogli Ci jeszcze nowego kompa z RTX 3090 przysłać i wszystkie ich gry za darmo.
A tak serio to mega spoko, chciałoby się wręcz powiedzieć "oddaj fartucha" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@BarcaaVEB Właśnie zaskoczony jestem, bo myślałem, że to będzie jakaś kartka świąteczna i ewentualnie jakiś plakat. A tutaj przysłali prezent, który wartość ma szacuję na ok. 100 zł.
3
@Jakchcesz RTX 3090 to na święta wielkanocne pewnie. No ale jak nie przyślą, to nie widzę innej możliwości niż obniżenie oceny Cyberpunkowi z 7/10 do 2/10
1
@macio_944 Super sprawa.
3
@Jakchcesz Jeszcze obudowa do kompa specjalna z wiedźminem ( ͡º ͜ʖ͡º)
1
@BarcaaVEB No i naprawiony Cyberpunk :D
1
@macio_944 :O ale zazdro... Od razu przeszukam maila, czy do mnie nie napisali. Mega! Gratuluję :D