- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1451 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
57 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
July_6_BcN
1
@Batys Nie mam, na pewno koło połowy sierpnia, a gdzie i z kim to nie mam pojęcia.
102 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1451 Culés
9
grupa siłkowa na fb, komentarze lasek:
średnia/ brzydka laska wrzuca fotę:
- wow cudownie
- byle do przodu! Świetnie wyglądasz!
- jezu ale przemiana
- co za nogi!!!
ładna/ bardzo ładna laska wrzuca fotę:
- niezły kaczy kuper
- a co to grupa matrymonialna?
- pożywka dla stulejarzy
- pomyliłaś grupy?
- możesz mi powiedzieć co to ma wspólnego z ćwiczeniem?
29
@masq Nieprzewidywalność La Rambli to coś za co ją kocham. Wchodzisz i nigdy nie wiesz co tu znajdziesz.
3
@masq No cóż, zazdrość, a do tego pewnie problemy z samoakceptacją (wiem coś, sam mam z tym problemy, albo miałem).
3
@masq Brzydale i grubasy są bardzo ważne w naszym społeczeństwie,bo dzięki nim nasza samoocena rośnie.Trzeba dbać i pielęgnować takich superbohaterów,tyle dla nas robią
0
@Rewolucja123 a jak tam ruszyłeś coś z treningiem?
0
@masq próbuję, póki co moje ciało skutecznie unika tego. Zamiast obudzić się z rana, to dzisiaj mnie przybiło do snu przez 8 godzin. Wczoraj nie mogłem zasnąć dla odmiany. Plan jest taki, żeby z rana z bratem pójść, żeby pokazał mi jak poprawnie wykonuje się niektóre ćwiczenia, ale no ciężko o to na ten moment. Mam nadzieję, że jutro uda mi się w końcu normalnie obudzić.
0
@masq Jak uda się wstać to pójdę jutro i jak w piątek nie złapie nic po szczepieniu, to po południu. Ale póki co to bardziej wygląda na przestawianie się ze snem.
0
@Rewolucja123 nie idź w dzień szczepienia
0
@masq w czwartek mam szczepienie. A w piątek, to mi chodziło jako dzieņ po szczepieniu.