- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1126 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
July_6_BcN
12
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1126 Culés
0
Najlepsze jest to, że rywalizacja w TOP5 ligach jest już praktycznie zakończona w grudniu xD tylko w Serie A nie znamy mistrza. No i może La Liga, ale nie wierzę w comeback Sevilli.
2
@MesQueUnClub96 W Angli niby zakonczona? Nie powiedziałbym.
Niemcy i Francja to wiadomo
1
@MesQueUnClub96 jeszcze sporo się zmienić może w takiej PL bo to co chwile ktoś COVID będzie miał
Komentarz usunięty
0
@DaPidejpi @Rust_Cohle Ja tam nie wierzę w Chelsea, a szczególnie w Liverpool.
3
@Rust_Cohle Przecież w Niemczech i Francji liga jest rozstrzygnięta przed startem sezonu
0
@Rust_Cohle Bo Ty to niedowiarek jestes. City powiększa przewagę, ale dalej malo.
1
@MesQueUnClub96 LFC jest duzo lepsze od Cheslea. Jeseli chodzi o sama gre i tworzenie okazji to Chelsea wypada najsłabiej.....
0
@PatrykBarca Liverpool za chwilę zapewne zmierzy się z kontuzjami, a teraz wypadnie im Salah i Mane na miesiąc. Szczerze - nie zdziwię się jak Arsenal będzie przed nimi w lutym.
1
@Cobra303 w Niemczech tak, ale we Francji jednak nie. Tam przynajmniej co te 3-4 lata wygra inny zespol
0
@DaPidejpi No może i tak, ale jak dla mnie w tym sezonie walka o mistrza skończyła się już w La lidzie, Bundes, I Ligue 1. Pozostają jedynie serie A i Premier Legaue
0
@MesQueUnClub96 W Anglii różnica 8 punktów W Hiszpanii również 8 punktów a ty sądzisz że w Anglii mistrzostwo rozstrzygnięte a w Hiszpanii nie ? gdzie logika i sens? W Anglii tym bardziej nierozstrzygnięte bo lepsze drużyny są
0
@Cobra303 niby ta, ale we Francji jednak co chwile ktos in wyrywa tego mistrza.
Ostatnio Lille