- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1490 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
L4ngusta
13
Panie i Panowie. Żenię się dzisiaj. Jeśli bym się nie pojawił na la bambie to szukajcie mnie... » Czytaj dalej
8 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1490 Culés
2
Czy ten Haaland faktycznie jest taki zaebisty i będzie dla nas zbawieniem jeśli uda się go kupić? W BVB wielu zawodników pokazywało się z super strony jak np Dembele, Goetze czy Sahi a później była lipa z nimi... nawet Paco Alcacer przez pewien czas robił niezłe liczby, trochę tam jest jak z zawodnikami Ajaxu
Drugą rzeczą jest to że Barcy jak dotychczas to rekordowe transfery nie siadały dobrze za wyjątkiem Suareza. Jeśli Haalanda kupimy a nie wypali to Barcelona jako klub pogrąży się na amen finansowo
1
@LeoKrol Nigdy nie ma pewności. W reprezentacji Norwegii chłopak tez daje radę.
3
@LeoKrol Poza finansami to Norweg zachowuje się i wyraża mega profesjonalnie. Nie ma co porównywać Erlinga z Dembele.
2
@LeoKrol Ciężko nie być zajebisty jak ma średnią 1 gola na mecz w Borussi. Do tego w LM i w rep. też ładuje gole.
1
@escarabajo Pjanic też niby profesjonalista z kucharzem przyjechał A jak dalej było wiemy
1
@LeoKrol Pjanic przybył tu, z racji finansowych machlojek.
1
@LeoKrol Neymar był również jedynym z najlepszych transferów w naszej historii
1
@escarabajo wedlug mnie za duży wplyw na piłkarzy mają ich agenci
1
@GuerillaAthletic niestety tak.
1
@LeoKrol Zbawieniem może być w momencie, gdy nasza gra bez napastnika będzie wyglądać obiecująco, dlatego nie ma co rzucać takich haseł pół roku przed końcem sezonu. To dobry napastnik, ale gra na pozycji, na której czasami zawodnicy nie oddają 10 podań przez 90 minut. Jak koledzy będą zawodzić i nie będą w stanie stworzyć jakiejkolwiek okazji, to będzie wyglądał miernie jak w ostatnich tygodniach.
1
@escarabajo już były i z nim akcje, a to z dyski go wyrzucili, a to prowokował Bono, a to wczorajszy gest i słownictwo. Niestety takich grzecznych jak Leo już nie ma ;)
0
@DonVincenzo nic nie wiem. Napiszesz?
0
@escarabajo napisałem ;) już wiesz ;) w google znajdziesz izi ;)