- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1460 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
79 odpowiedzi
draxidox
20
jezu, jak dobrze, że ten człowiek nie został prezydentem polski.Piszą do niego sygnaliści jak... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1460 Culés
39
Eric Cantona:
"Możesz zmienić swoją żonę, swoją politykę, swoją religię, ale nigdy, przenigdy nie możesz zmienić swojej ulubionej drużyny piłkarskiej."
pamiętajcie :D Barca do końca życia
1
@Hubsao Barca? Patrząc na ostatnie komentarze myślałem, że to strona kibiców Realu.
2
@Bartek22 dobrze ze jest też garstka kibiców Barcy :D
1
@Hubsao nie zgadzam się co do żony
5
@poskus a ja się zgadzam :) żona np może cie zdradzić
1
@poskus kwestia czasu, pierwszego kryzysu, i myślenie może się zmienić- czego oczywiście nie życzę...
0
@KrystianR no ja kibicuje już 20 lat :) nie do mie takie teksty nie do mnie...
0
@Hubsao bzdura, ja teraz kibicuje PSG.
0
@Bobo25 a to jesteś mało interesujący, miłego dnia
0
@Hubsao może i kibicujesz 20 lat, ale czytanie ze zrozumieniem nadal leży bo nic do Ciebie nie pisałem....
pozdrawiam, kibic barcy od ponad 26 lat..
0
@KrystianR no zabrzmiało jak do mnie
1
@Hubsao po to sa "@" by odpowiadać danej osobie, do konkretnej wypowiedzi-tak też uczyniłem więc widać do kogo odpowiedź była kierowana.
1
@KrystianR a to przepraszam :) nie spojrzalem ze to do niego.
0
@Hubsao a wiesz że tylko krowa nie zmienia poglądów.
Naprzód Leo, naprzód PSG!
0
@KrystianR jesteśmy już ponad 13 lat po ślubie i ciągle nie wyobrażam sobie życia bez niej
0
@Hubsao i co? Rozwód. A może bardziej zbadać przyczynę dlaczego doszło do zdrady? Może się nie dba o żonę, traktuje jak służąca. Rozwód to wcale nie jest rozwiązanie.
3
@poskus
to tylko gratulować, i życzę Ci tego aż do końca...
ja piszę na podstawie swojej, wprawdzie jesteśmy 11 lat po ślubie, i nie jest źle ale różnie bywa, takich extremów jak piszą inni na razie niema, ale widziałem dużo u znajomych i po prostu mi pozmieniało punkt widzenia..