- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 509 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
macio_944
10
Ale w sumie to fajne i śmieszne, że Martinez musi się spinać by CRa wystawiać w każdym meczu... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 509 Culés
1
Wszyscy chwalą Amazon za możliwości zwrotów, wymiany itd a mnie właśnie wyrolowali. Jesienią kupiłem po dobrej promocji ~350zł Kindle Paperwhite 4. W pierwszych miesiącach kilka razy mi się zawiesił w trakcie włączania więc stwierdziłem, że skoro Amazon daje takie dobre możliwości wymiany sprzętu to wymienię, bo nie chcę miec nie w pełni sprawnego nowego produktu. Napisałem do nich, powiedzieli, że spoko, mam wysłać mój egzemplarz i jak dojdzie to wyślą nowy. Co się okazało? Dostarczyłem swojego Kindla, a oni zwrócili mi hajs. Od paru miesięcy tego Kindla nie jest na promocjach więc ciężko mi będzie go kupić po tak dobrej cenie.
Ktoś miał podobną sprawę? Coś się udało zdziałać? Napisałem do nich, ale coś mi nie odpisują :/
6
@eydeem
0
@Azi chciałbym tak, ale co może jeden Polaczek vs pan Besos :D
2
@eydeem To raczej w drugą stronę ;)
0
Jest paperwhite 5 na promo za 550 wczoraj do mnie dojechał @eydeem
0
@eydeem A to nie jest tak że wymiana polega na tym że zwracasz produkt, oni zwracają kasę i kupujesz jeszcze raz? Przynajmniej tak jest w większości sklepów.
1
@Nano22 ja jak miałem problem z zegarkiem to wysłali mi drugi i po otrzymaniu odesłałem tamten co najlepsze nie było go w systemie widać że odesłałem u dpd... kontakt z Amazon i powiedzieli że się zdarza i mnie nie obciąża. Amazon top.
@eydeem
0
@Ghotti O kurde, pierwszy raz o czymś takim słyszę a ciągle kupuję online. Chociaż w Amazonie nigdy nie kupowałem.
0
@Nano22 Niee, oni mi sami zaproponowali, że wyślą nowy, tylko musze odesłać ten mój egzemplarz.
0
@Ghotti No niby tak, ale zmiany, które daje kindle 5 nie przekonują mnie na te 200zł dopłaty, 4 mi w pełni wystarczył. I mam już kupione etui do 4 :D
1
@Nano22 amazon podejście do klienta > każdy inny sklep. I masz też smarta od 0 zł za 59zł na rok + amazon prime video czyli kolejne seriale/filmy za "Friko" bo to 5zł msc ... nie wszystko się łapie na smarta ale ostatnio żarówkę zamówiłem za 10zł dostawa za free xD
@eydeem no to mój pierwszy kindle więc kupiłem 5ke :) a 750 wyjściowa promo na 550 wziąłem na firmę więc odliczyłem vat i dochodowy to mi wyszło z 350 zł :D
0
@Ghotti Ja do tej pory też miałem takie zdanie o Amazonie, ale teraz mnie wkurzyli. Tym bardziej, że sama wymiana wyszła od nich, bo to oni ją zaproponowali. Zobaczymy jak się skończy to jeśli mi odpiszą, bo wczoraj z rana napisałem i miałem dostać odpowiedź w przeciągu 6-12h, a na razie cisza.
0
@eydeem było na chat iść, który amazon? de? pl?
0
@Ghotti de, dlatego też taka ciężka komunikacja. O dziwo livechat nie mogę odpalić odnośnie tego produktu, bo jak zmienił się status zwrotu na "zwrócono pieniądze" to nie ma już tej opcji. Więc emaila napisałem.