- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1008 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1008 Culés
6
Nie wiem czy było wiec wstawiam terminarz szczypiornistow w kolejnej fazie.
Tak gramy w drugiej rundzie:
20.01 Polska - Norwegia
21.01 Polska - Szwecja
23.01 Polska - Rosja
25.01 Polska - Hiszpania
Godziny spotkań już niebawem
3
@Piorun To pograne xD
0
@Piorun Jak nasi rywale grają? Szczerze to niestety dawno nie oglądałem szczypiorniaka. Skandynawia zawsze silna tak mi się wydaje, Hiszpania jak? Chyba tylko Rosja w naszym zasięgu?
Możesz przybliżyć formę naszych rywali?
1
@kielon93 sercem za naszymi oczywiście, ale sądzę że wszystkie w pupę ;p może ze Szwecją coś nasi ugrają, ale też będzie ciężko. Norwegia i Hiszpania to potęgi i myślę że z nimi nie mamy żadnych szans. Rosjanie z kolei są w gazie. 3 mecze wygrane, w tym Norwegia na rozkładzie (chociaż to był mecz bardzo na styku, bo Ruscy wygrali 1 bramką), więc myślę że i z nimi będzie ciężko.
Powalczyć trzeba. Po Austrii i Białorusi byłem w entuzjastycznym nastroju, niestety dzisiaj Niemcy udzielili nam lekcji szczypiorniaka. A może taki zimny prysznic był potrzebny?
0
@Piorun napewno ten turniej da dużo doświadczenia naszym zawodnikom. Najważniejsze niech grają swoje. Uwielbiam oglądać ręczna ale niestety czasu już nie mam tak dużo jak kiedyś (wszystkie mecze reprezentacji oglądałem, czy to piłka nożna, Ręczna, siatka, żużel itd wszystko co się dało, teraz jedynie Barce staram się oglądać każdy mecz chociaż i tu jest problem) to trzymamy kciuki i mam nadzieję że uda mi się pooglądać jedno spotkanie, mam nadzieję że zwycięskie :)
Dzięki za info.