- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1511 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Marcelinho99
4
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Popitek12
9
Udało się. Właśnie przebiegłem setkę w 9.84 wow. Świetny wynik tym bardziej że najszybszy... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1511 Culés
3
Kobiecy tenis jest bardzo specyficzny. Od wielu lat poza Sereną Williams nie ma dominatorek, pań które wygrałyby z 9/10 wielkoszlemowych imprez. Często te najlepsze odpadają w 4 rundzie czy w 1/4. Nie ma powtarzalności jak u facetów. Nawet Barty czy Osaka, a dziś Sabalenka. Kobiecy tenis jest słabszy niż dawniej, brak wielkich gwiazd i stabilności.
2
@MESSIah16 Ja nawet nie boję się zaryzykować stwierdzenia, że prawie każdy kobiecy sport jest specyficzny. Poziom, atrakcyjność, zaangażowanie i tak można wymieniać i wymieniać; zmagania mężczyzn po prostu ogląda się o wiele przyjemniej. Są pewne wyjątki jak na przykład siatkówka plażowa, ale nie ma to nic wspólnego z poziomem sportowym.
2
@Zoker z tym, że w biegach narciarskich, narciarstwie alpejskim od lat dominują te same twarze, jest stablizacja. Tenis wybija się szczególnie.
1
@MESSIah16 w tenisie kobiet to też pewien element cyklu. Zakończyła się era Williams i teraz jest kilka mniejszych nazwisk i każda walczy o zwycięstwa. Wyobraź sobie analogiczną sytuację u mężczyzn. Odetnij na raz Djoko, Nadala i Federera i też masz duże rozdrobnienie zwycięzców. Żadne z obecnych młodych zdolnych nie zapowiada się na dominatora, który może zgarnąć z 10 WS.
1
@MESSIah16 Tylko Barty obecnie ma taką możliwość problem w tym że często zmaga się z kontuzjami :/
1
@Zoker Zgadza się choć tenis kobiecy i tak według mnie trzyma się mocno nagrody są dosyć podobne do panów dużo też daje że mecze są wplecione w męskie przez co oglądalność jest duża, często mecze są ciekawe emocjonujące :P
1
@adi7adi8 dokładnie, Barty jeśli jest w pełni zdrowa to jako tako trzyma top poziom. No, ale oprócz niej, to reszta to typow kobiety tenis, wszystko może się zdarzyć
1
@eydeem I fajnie już u Panów mamy tak że wiemy że wygra Djoko w półfinale będzie Medvedev a w ćwierfinałach czołowa "6" rankingu :)
0
@adi7adi8 Bardziej liczyłem, że Osaka będzie dominatorką. Barty na taką nie wygląda.
0
@daniel32778 Zgadza się
1
@adi7adi8 taak, dlatego ja ATP zawsze oglądam od półfinałów, ewentualnie wcześniejsze rundy Hurkacza. A WTA to zdarza mi się oglądać wczesniejsze rundy, bo jest ta niepewność, że wszystko moża się zdarzyć