- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1703 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
148
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
norbi77
11
I o tym kiedyś pisałem...Porównuje się obecne gwiazdy i ich dorobek strzelecki do gwiazd z... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1703 Culés
8
https://pbs.twimg.com/media/FKm69pwWQAcxe3j?format=jpg&name=small Co to się dzieje w tej Europie? szury i foliarze chcą wracać do normalności :D @tomek8756 @Kgorecki2500
2
@Kondziubarca W Hiszpanii podobnie
3
@Kondziubarca Tych *foilarzy" to przebywa niestarannie w Europie, najpierw Dania, Szwecja, Litwa, Wielka Brytania a teraz Włochy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ciekawe kto następny :)
6
@Kondziubarca covidianie teraz płaczą xD
3
@tomek8756 Do tego Norwegia Szwajcaria i Finlandia, ciężko zliczyć tych szurów :D @CatalanDream A no płacz słychać w każdym punkcie szczepień ;P
4
@tomek8756 mam nadzieję, że Niemcy, Francja, oby zmądrzeli. No i oczywiście my :D Polandia
3
@Kondziubarca Ciekawe gdzie będą jeździć ci zwolennicy obostrzeń/paszportów covidowych na wakacje,skoro w Europie jest tyle "szczurów " :)
2
@Klaudix Te kraje na czele z nami pewnie dopiero jakos w marcu zejdą na dobrą drogę coś czuje :D @tomek8756 A no mogą pojechać na wycieczkę do Australii lub Chin :)
0
@Kondziubarca coś mi tu nie pasuje, że po kolei państwa robią coś co było oczywiste od roku.
0
@mate92 Ja pamiętam słowa Szumowskiego z marca 2020 że po 2 latach będzie spokój z wirusem, mijają 2 lata i takie coś się akurat dzieje hehe.
0
@Kondziubarca mi osobiście zależy na Niemcach bo jestem zaszczepiona Johnsonem(już z musu...) a od marca będę często witać naszych sąsiadów xd
0
@Klaudix Wydaje mi się że marzec/kwiecień i Niemcy odpuszczą, oby jak najszybciej ;) Własnie sporo ludzi znam co sie zaszczepiło bo do Niemiec/Austrii/Francji jezdzą regularnie.