- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1448 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Marcelinho99
4
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Popitek12
9
Udało się. Właśnie przebiegłem setkę w 9.84 wow. Świetny wynik tym bardziej że najszybszy... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1448 Culés
1
Pytałem o serial, ale spytam jeszcze la ramblową społeczność o film. Chodzi mi o meksykańską produkcję z 2000r. pt. "Amores perros".
Wczoraj oglądałem "Nowy porządek" (Nuevo Orden) i spoko film. Dlatego też naszło mnie, by zobaczyć sobie jeszcze coś o Meksyku, gdzie ukazana jest bezradność człowieka wobec losu. Niestety, ten o który pytam trwa blisko 2.5h i zastanawiam się, czy wytrwam. Filmy latynoskie, które ja oglądałem miały to do siebie, że pomimo, iż niosły ze sobą jakieś przesłanie lub pokazywały dystopię związaną np. z sytuacją społeczno - polityczną w kraju (jak właśnie film z 2020r.) to jednak nieco kuleją pod kątem realizacji, co skutecznie potrafi odrzucić widza, który nie jest w danym dniu odpowiednio nastawiony na tego typu film.
Oglądał ktoś z Was i może się wypowiedzieć? ;)
1
@Ojciec5tkidzieci Oglądałem ale wieki temu i niewiele pamiętam już. Wysoko oceniłem, było wiele wątków i sensowne zakończenie, ale nic więcej nie przypominam sobie. Może ktoś inny oglądał i więcej pamięta.
1
@Ojciec5tkidzieci nie oglądałem; jedyne co kojarzy mi się z tytułem to nawiązanie do tytułu przez Rycha Peja "SLU 3 litery"
Chwytam za długopis, wiem, do rana się wyrobię
Przeleję na papier, to co chodzi po głowie
A ty żyj swoją ideą, bądź silny jak Heros
Nie życzę ci tragedii, a'la Amoros Perros
Chcę coś ludziom przekazać, moje życie jak hazard
Stawiam na jedną kartę, często innych przerażam
0
@Piorun Nie lubię twórczości Ryśka. Prawie mnie zniechęciłeś tym fragmentem. :D
1
@Ojciec5tkidzieci Amors perros to jedna z części trylogi. Jest jeszcze Babel i 21 gramów
1
@Ojciec5tkidzieci Tego o który pytasz chyba nie widziałem, ale do tego co opisałeś to idealnie pasuje film z 2009 pt. "Ucieczka z piekła". Ten mogę gorąco polecić.
https://www.filmweb.pl/film/Ucieczka+z+piek%C5%82a-2009-467662
0
@Cvzx @maroon Dzięki chłopaki. :)