- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 828 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Ilka
6
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 828 Culés
0
Czy jesteś szczęśliwy, że Reverter odszedł z Barçy?
Z perspektywy Barcelony tak.
Czyli Reverter był kozakiem a teraz Tebas się cieszy że nie będzie takiego co otworzy oczy Laporcie na te jego lewe umowy.
0
@Emhyr Niech wraca do swoich pralek ten Reverter, bo jeszcze trochę to Zygmunt Chajzer z Vanishem by reklamował Barcelonę xD
0
@Emhyr to jak to wkoncu, dobrze czy nie dobrze?
0
@Emhyr Alemany, Reverter i kto tam jeszcze top, a Lapi to imbecyl, który nie wie co się dzieje i słucha Tebasa i Pereza. Na szczęście odbudowa Barcy pójdzie na konto Laporty i ludzie za jakiś czas przestaną mu umniejszać i żyć złudzeniami, że ktoś inny rządzi.
0
@bartekvisca Moim zdaniem dobrze ze strony Tebasa bo Barca traci ogarniętego człowieka.
3
@arasz1819 Laporta jest prawnikiem i oczywiście jakąś wiedzę posiada ale przecież nie jest wszechwiedzący i od tego ma ludzi na różnych szczeblach. Jak jesteś szefem firmy to też przecież nie wiesz wszystkiego i zatrudniasz ludzi od spraw zarządzania itd. Myślę że Laporta nie posiada tak ogromnej wiedzy od spraw finansów jak Reverter za to ma wiedzę od innych spraw.
0
@Emhyr No i ja to samo zawsze powtarzam, ale ludzie zapominają, że końcową odpowiedzialność bierze prezydent. Laporta potrafił się otaczać dobrymi doradcami więc skoro uznał, że Reverter nie do końca spełnia oczekiwania to się rozstali. Dlaczego akurat ma to być na niekorzyść naszą? Zajmie jego miejsce Alemany, albo ktoś podobny i tyle.