- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1548 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
78
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Batys
5
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
19 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1548 Culés
59
Trump był jaki był, ale chociaż był traktowany poważnie, a część osób się go bała - co w przypadku prezydentury takiego kraju jak USA jest pożądaną cechą.
Biden to starzec, który jedyne czym może się pochwalić, to demencją i upodobaniem do małych dziewczynek.
Nie zapomnę jak Bidenowi połowa Polaków robiła w internecie wielką kampanie, jakby co najmniej byli Amerykanami XD Oczywiście jedyny powód (najwyżej poziom analizy) był taki, że PiS bardziej kibicował Trumpowi.
16
@GeneralXavi
bo Biden to żart, kto normalny by się go bał, śmiech na sali i tyle a nie przywódca
1
@GeneralXavi Napiszesz coś więcej o upodobaniu Bidena do małych dziewczynek? Bo zabrzmiało jakby Amerykanie, wybrali pedofila na prezydenta.
6
@Barcanajlepszyteam wpisz sobie na youtubie Biden little girls
13
@Barcanajlepszyteam Youtube i Facebook niestety regularnie usuwa nagrania jak Biden na różnych przemówieniach i uroczystościach obmacuje i zbyt czule dotyka małe dzieci. Wyglądało to ogólnie obrzydliwie. Poszukaj sam
0
@GeneralXavi Trump był genialnym i twardym prezydentem. Rola USA na świecie wzrosła, starał się uniezależnić swój kraj w kwestii surowcowej, spadło bezrobocie, obniżył podatki, ułatwiał system przedsiębiorcom, walczył twardo z terroryzmem, gnębił socjalizm i promował kapitalizm (co powodowało dynamiczny rozwój kraju), wprowadzał obiecane podczas swojej kampanii zmiany (co było szokiem dla większości polityków, że jak można coś obiecać podczas kampanii i to realizować - no szok).
Nie był poprawny politycznie w tematach kontrowersyjnych jak seksualność czy covid i to go pogrążyło, a najlepsze jest to, że starał się być po prostu obiektywny.
Ludzie wolą jeść ze śmietnika i mieszkać na chodniku, ale ważne dla nich jest, że nikt nie będzie w stanie nawet pomyśleć, że np. szczepionki nie są potrzebne, covid jest przehypowany lub zmienianie płci jest be.
I to samo mamy w PL (tyle że nie mamy dobrej władzy). Ludzie będą walczyć o pierdoły, a to co może dać im rozwój, pieniądze, itd. to nie jest istotne :) #chorespołeczeństwo
1
@GeneralXavi biden ma u ruskich hotel jak by się postawił to by mu interes zamknęli wprowadzili i by mu sankcje i by się Trump w tej wojnie skończył .Zresztą on lubi łączyć własne interesy z państwowymi i mur z Meksykiem budowały jego firma.Co mówi o wszystkich i jego kontakty są podejrzane z Rosją że mu pomogła wygrać wybory.Jego pozycja nie byłaby tu wiarygodna.