La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1443 Culés

23

„W wojnach, bez względu na to, która strona będzie się uważała za zwycięzcę, nie ma wygranych, są tylko przegrani.“ — Neville Chamberlain.

4

@fart chłop co Sudety przehandlował

1

@fart "Mieliście do wyboru hańbę albo wojnę: wybraliście hańbę, ale będziecie mieli wojnę" - Winston Churchill. A Chamberlain to cwaniak, który sprzedawał Hitlerowi nie swoje ziemie, żeby tylko w Wielkiej Brytanii było dobrze. Takich mędrców mam gdzieś.

0

@Dari0G Ja również go nie wielbię bo tak jak napisałeś to był zwykły cwaniak. Natomiast jeśli podaje sie taki cytat należy również podać autora słów.

0

@fart Rozumiem, jednak nie dodałeś żadnego komentarza, więc post wygląda jak pewnego rodzaju pochwała, a wydaje mi się, że często równie ważne jest nie tylko to, co ktoś powiedział, ale kto to powiedział, bo pozwala to dostrzec szerszy obraz. Dla zobrazowania: "Chcę pokoju" - Władimir Putin :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?