- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1567 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
DiSBlaDE
3
@macio_944 @PatrychoO @maroon @agaFCB @Spider_Man @PIWOSZ89 Co jest z Wami?! Jesteście w wieku... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1567 Culés
4
[NIEZWERYFIKOWANE]
Informacja niezweryfikowana. Podesłał mi kolega. Screen pochodzi z wykopu. Wiedz jednak, że jeśli taka rozmowa została podrobiona, to podobna historia mogła wydarzyć się naprawdę.
Dlatego pisałem wczoraj, że nie ma co życzyć zwykłym Rosjanom śmierci i jak największej męki. Oczywiście, "kibicuje" się tym, co się bronią, ale trzeba pamiętać że ofiary Putina są po jednej jak i drugiej stronie.
https://scontent.flcj1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/274686712_634845077582956_7446696528764161147_n.png?_nc_cat=100&ccb=1-5&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=_oOd8Ok4cZcAX9_OfoS&_nc_oc=AQkXkhIXGsB-P5GO6VY0os0vwvs4MrIzkAC89VwLKNr78E33dwdNOtVNkh_nUtPZ7IM&_nc_ht=scontent.flcj1-1.fna&oh=03_AVJ8n8uJ5ms151UddDV6SdmQ3QhUKQp7QFQ_LPsWsNVFDA&oe=6241764A
15
@GeneralXavi No, a Ci dwaj rosyjscy żołnierze, co poszli na posterunek policji prosząc o paliwo? Albo faktycznie wierzyli w to, że są na ćwiczeniach, albo zorientowali się, że to nie są ćwiczenia i chcieli się z tego wymiksować, albo w ogóle nie chcieli brać udziału w tej wojnie.
1
@Danny Gaucho No tak, albo ćwiczenia albo w ten sposób zdezertowali.
0
@GeneralXavi obstawiałbym że to jednak może być fejk. Żołnierzom raczej odebrano telefony. Namierzenie smartfona (nawet wyłączonego) nie jest zbyt trudne. A tam gdzie jest włączony telefon tam są żołnierze i taki region się bombarduje w ten czy inny sposób.
Telefon na wojnie to jest dla Ciebie wyrok śmierci. I żołnierze (jednej i drugiej strony) o tym wiedzą. Oczywiście ktoś mógł nie uwierzyć i przemycić - i wtedy z pewnością zginął mało przyjemną śmiercią. Ale telefon tego raczej by nie przetrwał.
1
@Azi ogólnie to tak, ale jest dużo różnych nagrań z frontu, kręconymi właśnie telefonami. No i pewnie niektórzy biorą ze sobą telefon po kryjomu.
0
@Azi przeciez namierzaja telefony glownie przez geolokalizacje a to mozna wylaczyc.
1
@lukaszbarca15 @GeneralXavi Tutaj macie informacje. Generalnie polecam przesłuchać całość bo Jarka Wolskiego (podpisanego omyłkowo jako Justyna;) warto posłuchać.