- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 784 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Luciano99
21
@FcPortoFan1999 napisał, że nie ma gola dla Ghany, a jak gol został uznany po Varze, to usunął... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 784 Culés
0
Uważam, że skoro nałożyliśmy już takie sankcje, gospodarcze i wizerunkowe to powinniśmy tak naprawdę pójść na całość. Całkowicie ich odciąć, od wszystkiego co się da. Widać, że na ten moment nic na nich nie działa. A ostatecznie postawić warunek wycofania się z Ukrainy pod groźbą zamknięcia przestrzeni powietrznej na terytorium Ukrainy i wpuszczenia NATO w tę przestrzeń.
W przeciwnym wypadku zostawiamy Ukrainę na pożarcie.
11
@prokofiew Nic nie działa? xD Może na Putina nie bo kładzie lachę na cały kraj, ale reszta tak dostaje po dupie, że za kilka dni rosja gospodarczo upadnie.
0
@prokofiew Ukraina jest już stracona. Przynajmniej na kilka lat. Musimy martwić się o siebie i państwa bałtyckie.
4
@AdamaTraore Nie defetyzuj.
0
@AdamaTraore A po za tym to wszystko ok. W domu wszyscy zdrowi?
0
@prokofiew Tak wpuszczać oficjalnie NATO i dawać 3 WŚ....
0
@kamyk_23 Jestem realistą.
0
@jaras121 Mieszkam tylko ja i moja dziewczyna. Na szczęście wszystko ok.
1
@prokofiew Sankcje nie działają z dnia na dzień - to po 1. Zamknięcie przestrzeni powietrznej Ukrainy - jak chcesz to zrobić i czym grozić - nie ma sensu jej zamykać, skoro tam już jest lotnictwo rosyjskie a sankcje już wprowadzono. Zresztą nad Ukrainą już prawie nic nie lata przez sam fakt wojny. NATO nie wejdzie do Ukrainy, bo to by rozlało konflikt na całą wschodnią flankę (w ramach kontruderzenia), co jeszcze bardziej uderzy w samą Polskę (choćby gospodarczo). Wiem, że wielu tutaj by posłało pół Europy i najchętniej Moskwę zdobyło, ale rzeczywistość i złożona sytuacja polityczno-militarna Europy skutecznie uniemożliwiają tego typu "fantazje".