- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1624 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
74
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Karol145
0
@Dari0G daj cos sensownego, a nie znów personalia, nie interesuje mnie to. Zawsze gdy Dana partia... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1624 Culés
7
Bankructwo to często długi proces, którego zwieńczeniem jest moment ogłoszenia bankructwa. W przypadku państw przyczyną najczęściej są błędy w polityce gospodarczej, szczególnie dotyczące finansów państwa, często kumulujące się stopniowo przez wiele lat. To często rozdawnictwo pieniędzy i obietnic w latach dobrej koniunktury, realizacja na kredyt drogich projektów atrakcyjnych politycznie, lecz nie generujących korzyści ekonomicznych adekwatnych do kosztu, czy finansowanie długotrwałych zobowiązań z jednorazowych przychodów - mówi nam Tomasz Kaczor, były główny ekonomista Banku Gospodarstwa Krajowego, a obecnie ekonomista firmy PreVision.
taki tam cytat z wp jakoś dziwnie kojarzy mi się z sytuacją pewnego europejskiego kraju ..
0
@Ls0811
Cóż to za brutalna ironia żeby jeszcze (pan) Kaczor mówił takie rzeczy...
Jak to mawia wybitny znawca społeczeństwa Polskiego dr Walaszek "Los jak ma zadrwić, bez pudła wyśmieje biedaka"
0
@Ls0811 Tak dla przypomnienia bankructwo ZSRR trwało ok. 90 dni, po których to Związek finalnie upadł. Przypuszczam, że i tym razem bankructwo będzie chwilę trwało.
0
@normasubiektywna ten kawałek niestety idealnie pasuje do obecnej naszej sytuacji .. jak słyszę że ma być 500+ dla Ukraińców ,jakieś inne dodatki a za rok wybory to włosy zaczynają mi siwieć
0
@Ls0811 500+ to powinno się wycofać i dla Polaków, bo ten program nie tylko nie poprawił dzietności, ale jeszcze ją pogorszył. Utrzymywanie takich programów tylko dla celów politycznych jest kompletnym idiotyzmem ze strony partii rządzącej.