- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 928 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
66 odpowiedzi
Ilka
4
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
21 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 928 Culés
3
Thibaut Courtois:
Czy rozdaję autografy po treningach? Przy wyjeździe z Valdebebas często się zatrzymuję. Ostatnio był chłopiec na wózku inwalidzkim i zatrzymałem się, ponieważ to coś szczególnego. Jednak jednocześnie są ludzie, którzy chcą nas wykorzystać. Są tacy, którzy wiedzą, że często się zatrzymuję, podstawiają koszulkę lub rękawice bramkarskie, robią fotkę, kiedy podpisuję i później wystawiają na sprzedaż. Wystarczy wejść na eBaya, by się przekonać. Szkoda.
Co sądzicie o takim zachowaniu ludzi? Ja bym czegoś takiego nigdy nie sprzedał. Takie sytuacje są wyjątkowe w życiu i nie często się takie coś zdarza a tu ludzie zrobią wszystko dla szmalu
0
@VegetaPolska Jeżeli nie są przy tym nachalni to nie widzę w tym nic złego. Jeżeli u mnie w mieście byłby mecz Realu i miałbym szansę zyskać od nich autograf, pomimo tego że ich nie lubię, to zrobiłbym to. A potem pozbyłbym się tego, albo darując to znajomemu kibicowi Realu albo po prostu sprzedając. Sam bym nie kupił takiej koszulki, ale jeżeli ktoś za to zapłaci, to czemu nie?
0
@VegetaPolska Gdyby Lewy albo Messi by mi coś podpisali to zrobiłbym specjalny pokój dla tych rzeczy.
4
@MesQueUnClub96 Ja bym tym rzeczom od razu specjalny dom wybudował xD
1
@MesQueUnClub96 ja mam zdjęcie i autograf z Cleo i w życiu tego nigdy bym nie sprzedał. Przecież to żałosne. Pewnie pierwszy i ostatni raz taka sytuacja się zdarzyła i tyle. To trzeba szanować
0
@VegetaPolska Okej wszyscy myślicie o tym w kategorii: udało mi się spotkać kogoś sławnego i może się to nie powtórzyć. Sądząc po tym co Thibaut mówi to chodzi o miejscowych ludzi, którzy mogą go spotkać nawet codziennie czy tam co trening. Mogą mieć już całą salę podpisanych przez nich rzeczy, a teraz robią biznes na tym.