- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1588 Culés
Gorące dyskusje
Bykunn
1
@ProMILs xD jak mówię za dużo filmów oglądacie. Ale ok wiem że ja nikogo nie przekonam
72 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1588 Culés
4
Ale Dollarumma co to jest za placek xD
Chyba jeden z najbardziej przehajpowanych bramkarzy.
1
@DaPidejpi Dokładnie, spece już myślały przed sezonem, że PSG idzie po ligę mistrzów z takim składem xDDD Z czym do ludzi? przehajpowany GK + przehajpowani zawodnicy + gwiazdeczki + starzy zawodnicy + zła atmosfera + złe zasady = przegrana
1
@DaPidejpi Aaa mi się akurat podoba jego styl bronienia. Na lini jest genialny, dobre warunki. Tylko to nieszczęsne granie nogami, które od dawna u niego odstaję, jeśli to poprawi to moim zdaniem może być nawet top1
23
@DaPidejpi Donnaruma nie jest przehajpowanym bramkarzem. Nie przesadzajmy.
1
@hayek warunki ma dobre i właśnie mam wrażenie, ze głównie ludzie przez to go cenią bo to mu pomaga, ale uważam, ze on nie jest topką i nią nie będzie
@BartqRKO no może użyłem za mocnego określenia, ale to nie jest top
2
@DaPidejpi
Euro 2020(1)
9
@DaPidejpi Jest topowym bramkarzem. Bez zastanowienia jest w TOP5 najlepszych bramkarzy na świecie.
1
@BartqRKO Courtois, Neuer, Edu Mendy, Ederson, Alisson i nie ma już w TOP5 Dollarummy, a moim zdaniem Navas jest lepszy od Gigio wiec tym bardziej nie ma Włocha w top5
1
@DaPidejpi Dla mnie na ten moment jest lepszym bramkarzem niż Ederson czy Alisson. Jego największym mankamentem jest gra nogami i stąd takie postrzeganie jego osoby.
0
@DaPidejpi Gigi placek i przehajpowany xDDD Napisz wprost, że go nie lubisz, a nie bawisz się w jakieś przekręcanie nazwiska i umniejszanie umiejętności. Jak Alisson odwalał podobne rzeczy i to chyba nawet dwa razy w jednym meczu to też pisałeś takie "krytyczne" posty?