- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1487 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
2
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1487 Culés
19
Ciekawostki ze środowiska PSG prosto od Romaina Moliny (jak ktoś chce zobaczyć wszystko w formie twittów to wszystko jest na profilu Trójkolorowa Piłka na TT):
- Katar chciałby pozbyć się Neymara
- kiedy Ancelotti był trenerem PSG, Leonardo spotkał się z Mourinho, aby omówić możliwe przybycie Portugalczyka, włoski trener został o tym poinformowany, Leonardo zaprzeczył i od tego czasu relacje między nimi się pogorszyły
- wielu pracowników PSG było zadowolonych, że Real Madryt wczoraj wyeliminował ich klub z Ligi Mistrzów, w klubie panuje okropna dysfunkcyjna atmosfera, a pracownicy są traktowani okropnie, niektórzy zostali nawet opluci przez osobę z otoczenia Nassera
- otoczenie Nassera Al-Khelaifiego nie jest zdziwione jego załamaniem na Bernabeu zeszłej nocy, to nie pierwszy raz, bardzo się denerwuje, czasem nawet dzwoni do swoich pracowników o 1 lub 2 nad ranem, żeby wywrzeć na nich presję, on kocha konflikty
- Al-Khelaifi został wezwany do Dohy na spotkanie z właścicielami PSG po odpadnięciu z Ligi Mistrzów
- gdyby kibice PSG wiedzieli 5% tego, co dzieje się w ich klubie, nikt nie przychodziłby na Parc Des Princes
- relacja między Leonardo i Kylianem Mbappé jest "zablokowana"
0
@Worny Śmieciowy klub.
0
@Worny
Wg mnie ten arab traktuje to bardzo rozsądnie.
Wiem, że dziwnie zabrzmi, ale płaci im grube hajsy, a oni se w CH.. lecą i tyle.
Też bym się wnerwil, choćbym nie był Arabem, a z jakiegoś innego Vanuatu
0
@Worny Dla mnie ten klub nic nie znaczy.
2
@Kondziubarca Klub jak klub, kadrę zarządzającą mają do bani, co przełożyło się na błędną politykę sportową oraz kadrową.