- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1082 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
14
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Kessie
26
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1082 Culés
6
- Francja chce sprzedać Rosji udziały w fabryce turbin atomowych. Francuski dziennik „Le Figaro” alarmuje o planach przekazania 20 proc. udziałów w firmie produkującej turbiny atomowe. Udziały miałby przejąć rosyjski gigant nuklearny Rosatom.
@Kgorecki2500 @Barca1992 @tomek8756
10
@Kondziubarca Biznes jest najważniejszy. Włochy, Francja i Niemcy sprzedadza Ukraine. Jestem bardziej niż pewien.
5
@Kondziubarca Nie no to akurat już jest przecież cyrk XD
9
@tbas Już ją sprzedali, teraz jest po prostu gra pozorów i czekanie żeby oficjalnie wrócić do "normy" z Rosją.
1
@Kgorecki2500 Już wiemy o czym tak często Macron gada z Putinem.. dramat po prostu xd
9
@Kondziubarca Francja ( ͡° ͜ʖ ͡°) dlaczego mnie to nie dziwi, że to akurat oni
0
@Kondziubarca nikogo nie dziwi, że cały czas Le Figaro cos takiego pisze i nic jeszcze się nie potwierdziło. Ale jak widać dowody nie potrzebne, wyrok wydany, ruskie onuce triumfują.
1
@Kondziubarca sprytne. Ruskie wyłożą kasę a później cyk zamrażamy aktywa i zabieramy kase
5
@Kondziubarca Ale mnie to za przeproszeniem wkurwia. W środku Europy, tuż za granicami UE, kacapy napadają sobie na niepodległe państwo, roszcząc sobie do niego prawa. Giną ludzie, giną kobiety i dzieci, niszczone są miasta, a zachód sobie będzie biznesy z agresorem robił. Weź tu się teraz człowieku nie wkurwiaj, jak my przyjmujemy tych ludzi, dajemy im schronienie, a cała reszta, rządzący tylko czekają aż tam Ukraina padnie i będą mogli znowu otwarcie zacząć handlować z ruskimi.
Oczywiście o ile to wszystko jest prawdą.
1
@Kondziubarca
Niestety biznes zwycięża o ile to jest oczywiście prawda i to przejdzie. Niestety Polacy też nie lepsi bo chcą sprzedać część Lotosu firmie węgierskiej, która ma powiązania z Kremlem.