- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1310 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
L4ngusta
13
Panie i Panowie. Żenię się dzisiaj. Jeśli bym się nie pojawił na la bambie to szukajcie mnie... » Czytaj dalej
8 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1310 Culés
1
Temat Robercika w Barcy coraz więcej źródeł powtarza i podkręcają piłeczkę. Nie powiem, najlepszy Polak w historii w Barcelonie? Biorę w ciemno.
0
@kuz Jednak troszkę za późno na Roberta wg mnie.
0
@Bogan E tam późno, jeszcze dwa trzy lata ma przed sobą w topie, prowadzi się lepiej od Cristiano.
0
@kuz Nie widzę powodu dla którego miałby opuszczać swoją oazę spokoju i stabilizacji. Status kluczowej gwiazdy w drużynie z gwarancją miejsca w składzie, dobre relacje z otoczeniem, świetne pieniądze, blisko do rodziny w Polsce i swoich posiadłości. Będzie się na ostatnie lata telepał po świecie? wątpię.
1
@MesQueUnClub_87 No podają jeden powód, Bayern nie chce mu przedłużyć kontraktu na jego warunkach xd Z resztą to takie zaściankowe myślenie, telepał się po świecie jakby Anglia czy Hiszpania była w Afryce :D Chłop ma siana jak lodu, prywatne odrzutowce. Argumenty o rodzinie to chyba tylko ktoś kto nie wychodzi z domu może przytoczyć w tym wypadku. :D Bo blisko do Polski to co weekend wsiada sobie w swojego passata i jedzie na działkę z Anką, bo taniej i bliżej. Bez jaj.
0
@kuz Obstawiam, że się dogadają. Klub ma w tym momencie najlepszego strzelca na świecie, który wydaje się być jak wino, a zawodnik ma wszystko to co wymieniłem wcześniej, więc dla korzyści obustronnych moim zdaniem dojdzie do kompromisu.
0
@MesQueUnClub_87 Znasz historię Bayernu? Oni zawsze stawiają finanse i klub na pierwszym miejscu i nie ważne czy ktoś jest top czy nie, jeżeli nie zgadza się na pensję jaką proponują to droga jest wolna.
0
@kuz No Hiszpania to akurat leży nie daleko Afryki, obejmuje nawet kilka wysepek oraz terenów w północnej Afryce, także z kolei tutaj nietrafiony argument :D
Znam historię Bayernu, ale to media nakręcają, że tam jest jakieś wielkie ultimatum postawione przez klub. Pewnie padła jakaś propozycja od agenta Lewego, którą klub odrzucił i będą negocjować. Proste. Czas pokaże kto miał rację.