- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1571 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
61 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
lucca87
2
@Batys W Turcji bylem tydzien temu a drugie letnie wakacje ostatni tydzien sierpnia polskie gory -... » Czytaj dalej
102 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1571 Culés
0
Ktoś mi powie za co ten cały Benzema jest stawiany do zdobycia ZP? XD
Podejrzewam, że hattrick z PSG to spowodował i teraz wielki faworyt.
Benzema nie jest najlepszą 9 (RL9), a co dopiero najlepszym piłkarzem.
No ale skoro Roberto miał pierwszy skład za bramkę przeciwko PSG, to Benzema może mieć ZP za hattrick xd
11
@Survier Przecież Benzema ma świetny dotychczasowy sezon. Pewniakiem oczywiście bym go nie nazwał, ale jednym z faworytów (na ten moment), jak najbardziej.
0
@Survier ciagnie cały Real, król strzelców la liga, ja z resztą patrzę na samą grę i Benzema się wyróżnia znacząco. Mecz z PSG tylko to potwierdził.
3
@Survier Według mnie on i Salah bardziej na ten moment zasługują niż Lewandowski.
1
@Survier teraz Benzema, ale poczekaj aż lewy będzie miał jakiś mecz na szczycie w stylu tego z PSG i też załaduje trzy gole to się karta odwróci
4
@Danny Gaucho @Survier jest 3 kandydatów na ten moment: Salah, Lewy i Benzema.
Benzema i Lewy poza królami strzelców dołożą też trofeum ligowe, Salah - zobaczymy, ale też tutaj Liverpool ma najciężej (i brak wygrania ligi przez Liverpool nie będzie miał aż takiego znaczenia). Kluczowe będą kolejne mecze LM - kto będzie w nich brylował a jak jeszcze to się połączy z sukcesem końcowym jego drużyny w LM to ZP wjedzie (wiadomo kryteria się zmieniły, ale nie ukrywajmy ale dodanie tego najbardziej prestiżowego trofeum klubowego zrobi swoje)
0
@busquets5 Lewy strzelił 3 gole i dołożył asystę ;) tylko w łatwiejszym meczu
0
@Bykunn no właśnie o to chodzi, Benzema zrobił to w bardziej medialnych okolicznościach. Lewy jeszcze odpowie kilka razy pewnie w lidze mistrzów bo strzela tam jak na zawołanie