- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1089 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1089 Culés
6
Przypomniała mi się ta motywacja Ronalda Koemana na Santiago Bernabeu... z Realem. Chłopaki później opowiadają, że Koeman rozpisał Real i mówi: "Panowie... Real..." - mówi - "Co ja Wam powiem... Mistrzowie hiszpanii... Curtois - doświadczenie, fenomenalna gra, prowadzenie piłki" - mówi - "...Prawa obrona... Carvajal, no co Wam będę mówił... to jest, to jest" - mówi - "Panowie, to jest maszyna, to jest gościu, technika." - mówi - "Środek obrony..." - tam wtedy był Alaba - "Alaba oczywiście rozegranie, Militao skała" - mówi - "Busquets ty nawet do niego nie skacz bo nie ma, nie ma sensu. Lewa obrona, Mendy, no przecież to jest" - mówi - "TGV jak on się rozpędzi to jedzie linia-linia" - mówi - "Z dorzutką" - mówi - "Modric? No panowie no co ja Wam no, no no nie ma, nie ma co podchodzić na dwa metry bo to jest ośmieszenie, z kanałem, przejście zewniakiem" - i tak mówi - "No z przodu... Benzema?" - mówi - "Benzemy to nawet w ogóle nie próbujcie wychodzić łapać na spalonego bo nie ma szans." I tak siedzą, wiesz, przybici, ja mówie no dobra za chwilę trzeba wyjść, 60 tysięcy Santiago Bernabeu.
Pol roku później wszedł Xavi, do szatni, popatrzył na tablicę... i mówi - "Panowie, Real... to jest przeszłość..." - mówi - "Alaba... przecież on już w ogóle bez zwrotności, bez zdrowia." - mówi - "Militao, tylko wystarczy nacisnąć." - mówi - "Mendy, no niby jest silny ale" - mówi - "Spokojnie spierasz się zanim wystawi rękę." - mówi - "No Modric? No Modric jest dobry to trzeba na niego uważać." I generalnie wszystko, dwie odprawy o tych samych piłkarzach.
0
@Criss18Barca skąd ten tekst? Kojarzę ale nie mogę sobie przypomniec
0
@Wojcio Anegdota Borka na temat odprawy Engela i jego asystenta przed meczem z Francją