- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1594 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
79 odpowiedzi
gumaz
1
Jaki jest Wasz ulubiony smak lodów?
14 odpowiedzi
partymaker
6
Ludzie narzekają, że Alvarez to nie jest rozwiązanie i zbawienie po czym w tym samym poście... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1594 Culés
2
@patry295 jak się zastanawiasz na kupnem 2K22, to ja polecam. Community Creations + narzędzie do podmianki muzyki daje mnóstwo możliwości. Mam tylko nadzieję, że naprawią bugi w nadchodzących patchach. Jednak nie są to bugi na taką skalę jak w 2K20. Edycja nWo 4-life kosztuje dwa razy tyle, co podstawowa wersja, a można ich zrobić za pomocą CC i wspomnianego narzędzia. Zrobiłem też The Wyatt Family, bo na tym mi w sumie najbardziej zależało. https://zapodaj.net/images/40f0b8d43affe.png Jeszcze tylko titantron, ale póki co mi się nie chce.
1
@PatrychoO Jak wcześniej pisałem, nie grałem od 9 lat. Jakbym kupił nowego ps’a to pewnie i bym kupił z sentymentu grę od WWE. Natomiast raczej sięgnąłbym do kielni i wykupił dlc dla legend niż opierał się na community creations, bo z tego co pamietam to miały się nijak do wersji oryginalnych (może się od tego czasu coś zmieniło)
0
@patry295 w ogóle śmieszne, bo wygląda na to, że Bray Wyatt miał odgrywać dużą rolę w 2K22, ale w ostatniej chwili WWE kazało go usunąć. Ludzie wygrzebali w plikach, że miał być w trybie MyRise, gdzie gramy swoją postacią, a wejście i jego ruchy nadal są w grze, dzięki czemu wystarczy pobrać go z community creations, przypisać ruchy i gotowe. A jeśli chodzi o edycję nWo, to naprawdę nie ma sensu kupować tej edycji, bo inne wersje Nasha i Halla są do wykupienia za punkty w grze (te ze screena wyżej), a model Hollywood Hogana z CC jest oparty na jego zwykłym modelu i wystarczyło tylko zmienić ciuchy. Inne dodatki to arena, którą też można pobrać i jakieś tam karty do trybu MyFaction.