- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1237 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
July_6_BcN
14
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1237 Culés
0
Kurde ... oglądam teraz wywiad kaniowskeigo z polakiem.
Pytanie , ; obiecujesz ogień?
Polak ; Zawsze .
Ogladasz wczoraj i widzisz taniec i podskoki i stanie w miescu .... ( zajebiscie kondycyjnie ponoc przygotowany był i w ogole )
Chłop od początu trenuje i trenuje iiii ... jak dla mnie nie ma zadnego progresu.
Latają te rece w powietrz , prawie że zero trafienia w przeciwnika .... po tylu treningach i zapieprzu o którym mówi no to mega cienko..
Zresztą ... jak dla mnie mega mega jest sztuczny, nie ma w nic naturalnego. Wszystko pod publike robione , byle by miec pozytywny odbiór. Jest po prostu nijaki
1
@tommyVERceti Daj spokój z tym klaunem, jak myślisz dlaczego na konferencji tak usilnie naciskał na Ferrariego, żeby jednak zawalczył?
Ano dlatego, bo zwęszył łatwy zarobek + w puli tej walki (jeszcze na konfie) był ten RAM, a że włodarze koniec końców go wydymali (bardzo dobrze) i dali samochód Pasutowi to Adrianek się spłakał, bo właśnie dlatego tak naciskał na tą walkę.
0
@tommyVERceti To wszystko tworzone jest pod rozgłos, pod kamerę.
Nie spodziewaj się nie wiadomo czego, oni są tylko patocelebrytami, którzy pod kamerę udają sportowców i wojowniów.
Sztuczne to jest i w ogóle słabe
0
@Kibic1998 ja rozumiem, że to jest patocelebryta tzn pseudocelebryta i udawje itp ale ... możesz być w tym wszystkim ,, jakiś''. NORMALNY.
Oglądając np Tańcule mam wrażenie że on jest po prostu taki swój, normalny, prosty, spoko gość któemu z chęcią bym przybił piątkę. Isamu to samo. Jak był to był sobą i był naturalny, nie udawał nikogo.
Załęcki nawet pokazał swoją twarz, nie udawał nikogo ..