- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1168 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
12
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Kessie
21
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1168 Culés
0
Grupa Czesia
⚽Argentyna
⚽USA
⚽Polska
⚽Kamerun
Jak widzicie szansę na wyjście z tej grupy?
2
@AmigoBlancos Fajna i w sumie kazdy moglby z niej wyjść.
0
@AmigoBlancos Ja myślę że byśmy wyszli.
0
@AmigoBlancos Awans pewny
0
@AmigoBlancos Zarówno USA jak i Kamerun są do pokonania.
Co do Argentyny to wiadomo, że byliby faworytem, ale jak to mawia klasyk ''niemożliwe nie istnieje''
1
@AmigoBlancos Mnie tylko zastanawia skąd przeświadczenie, że Polska miałaby mieć łatwo z drużynami z innych kontynentów (nie mówię, że Ty tak uważasz, po prostu takie widać tendencje wśród komentarzy)? Przecież drużyny z Ameryki, czy Afryki w większości są dużo lepiej przygotowane kondycyjnie i szybkościowo, również technicznie i uważam, że z takim USA czy Kamerunem wcale nie mielibyśmy łatwej przeprawy.
1
@AmigoBlancos jak zwykle mecz otwarcia, mecz o wszystko i o honor;)
9
@AmigoBlancos
K amerun
U sa
P olska
A rgentyna
No co mogę rzec, gówniane szanse.
0
@Barca1992 Żebyś się nie zdziwił czasem :)
2
@PodkarpackiKibic ale to jest mundial, a ja oglądałem wszystkie nasze występy od mundialu 2002 i zawszę było tak samo:P
0
@Barca1992 No ta bylo tak samo to tym razem również tak będzie w ogole poco tam jade jak już wiadomo co będzie
0
@AmigoBlancos A ja bym obstawił, że z takiej grupy Polska by wyszła. Obawiałbym się meczu z Kamerunem. Mam wrażenie, że lepiej gramy, gdy na papierze nie jesteśmy faworytem, dlatego Argentynę moglibyśmy ograć :)
2
@JimMorrisonFCB
Na ostatnim mundialu mieliśmy też kontynentalna grupę i z Senegalem i Kolumbia nie wyglądaliśmy dobrze delikatnie mówiąc :D
0
@AmigoBlancos Ostatnie turnieje chyba już nauczyły, że nie ma tam słabych zespołów, a z drugiej strony nawet z Hiszpanią dało się zremisować. Wszelkie kalkulacje są zatem bez sensu.