- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1448 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
17
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
32
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
NeroTFP1
13
Niedawno internet obiegła informacja, że młody chłopak sprzedawał lemoniadę na jednej z... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1448 Culés
0
Zastanawia kogoś taki wysoki kurs na Barcelone dzis? Hiszpanie w wyjatkowej formie, a Eintracht ostatnio slabo
2
@JohnA No mimo wszystko gramy na wyjeździe, a z Eintrachtem jeszcze nigdy się nie mierzyliśmy
0
@JohnA To samo można było powiedzieć o Bayernie wczoraj xD
2
@JohnA Barcelonie(jak i innym drużynom hiszpańskim) gra się piekielnie trudno w Niemczech. Jak weźmiemy pod uwage czasy od Guardioli to na zagraliśmy łącznie 9 meczów w Niemczech i mamy tylko 2 zwycięstwa(Gladbach i Leverskusen). Traciliśmy punkty z Dortmundem, Leverskusen, Stuttgartem, Bayernem. Według mnie będzie bardzo cięzki mecz.
1
@Medium Teoretycznie tak, ale Bayern jednak tracil ostatnio troche bramek, pare remisow
0
@priest9999 no tak ale weź pod uwagę aktualną formę obu ekip i to że my stwarzamy sobie sporo sytuacji w meczu. Dzisiaj znowu pewnie będziemy mieli kilka sytuacjii jak nie sporo. No i bym zwrócił jeszcze uwagę na takie detale jak problemy w ofensywie gospodarzy oraz to, że nie dopuszczamy do wielu sytuacjii w meczu dla rywala. Więc teraz lepiej spójrzmy na to co aktualnie mamy a nie sugerujmy się jakimiś statystykami które nie bd miały wpływu na dzisiejszy mecz ;)
1
@BoreekxD @JohnA I niestety statystyki się sprawdziły. Trudno powiedzieć z czego to wynika, ale Barcelona kompletnie nie radzi sobie w Niemczech. Mamy zdecydowanie lepsze bilanse w Anglii czy we Włoszech. Natomiast mecz w Hiszpanii to powinna byc formalność dla nas - tak wynika ze statystyk :)