- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 898 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
71 odpowiedzi
Ilka
6
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 898 Culés
1
Czyżby te śmieszki z Grealisha to złość, że on jest w City , a nie Messi? Gucci srucci jako hypowany Anglik był dla Guardioli kołem ratunkowym , żeby szejk Mansour nie wcisnął mu Messiego. Guardiola chyba zdawał sobie sprawę, że Jack jest przereklamowany, ale to była alternatywa, żeby się szefostwo odwaliło.
W obecnej ekipie jak i nowoczesnym futbolu, a Pep to nowoczesny trener nie ma ludzi co nie pomagają w defensywie i w City jest kolektyw, a nie układanie wszystkiego pod jedną osobę i gra na nabijanie stat jednemu graczowi. To działo kiedyś, a teraz inne czasy i Messi też inny.
Pewnie zaraz mnie zjecie, ale trudno.
0
@TSWKRK w Aston Villi chłopku on trochę inny poziom prezentował. Messi na 100% wolał iść grać do Neymara niż Guardioli.
1
@maniak33333 Tak jak w 2020 też wolał iść do Neymara nie?
0
@maniak33333 oglądałem Jacka w AW i na mistrzostwach i nie podawał na gościa wartego gruba kasę. Nie siedzę w głowie Messiego, ale nie wydaje mi się, że Leo wolał Psg niż City do którego usilnie chciał iść sezon wcześniej
0
@TSWKRK Może kolejny odpał Pepa miał kilka takich słynny ukrainiec czy eto+kasa za zlatana :(
0
@Gall Czychryński to była zwykła pomyłka Pepa, ale pozbycie się Eto , czy potem Ibry to były celowe działania Guardioli
0
@TSWKRK Ale pozbycie się Eto'o i późniejsze perturbacje ze Szwedem zaliczam pod wpadki.
0
@Gall Eto i Zlatan mieli ciężkie charaktery i nie chcieli się Pepowi podporządkować. Abstrahując od jakości sportowej Eto i Ibry ,bo ta była swietna to jednak Pep wiedział co robi
0
@Kwiatek67 @TSWKRK uwielbiam ludzi którzy wierzą w to co napiszą dziennikarze. Tam każda wiadomość to plotka jak jeden trafi to później jest jako pewniak. Chłopy se coś wymyślaja a wy już to bierzecie za pewnik. Ja się sugeruje intuicja gdzie Neymar to jest jego przyjaciel do tego z Francji jest dużo bliżej do Barclony gdzie jest jego cale Zycie.