- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 683 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 683 Culés
2
Nie mam w ogóle żalu, że przegrali wczoraj mecz. To się zdarza, drużyna jest w budowie, więc to w jakimś stopniu akceptuję. Ale sytuacji z trybun nie mogę jakoś przełknąć. To była hańba dla wszystkich kibiców. OK, doszło do absurdalnej sytuacji i było 30 tysięcy kibiców Eintrachtu na stadionie. No trudno, zdarzyło się. Ale że oni byli głośniejsi niż pozostałe 60 tysięcy osób to jest już żałosne. Kibice Barcy będący na stadionie powinni zrobić wszystko, żeby zagłuszyć Niemców, ale oni woleli spijać Estrellę i robić sobie zdjęcia. To jest dla mnie niepojęte.
1
@Kidd tak to wygląda jak nie masz zorganizowanego dopingu. Do Barcelony przyjechało 30 k kibiców Eintrachtu ale to była zorgazowana grupa największych fanów
1
@Kinginiesta tak zdaję sobie sprawę z tego, tylko kurczę mówimy o jednym z największych klubów świata i legendarnym stadionie. Jak tam może nie być zorganizowanego dopingu? Jak tam może nie być dopingu?
3
@Kidd uwierz, że jakby pojechało 5k Torcy z Górnika, albo Niebieskich z Ruchu to też byliby głośniejsi niż reszta kibiców Barcelony xD
2
@Kidd Prawda jest taka, że grupa 100 polskich kibiców Barcy jest głośniejsza od wszystkich razem wziętych z Hiszpanii... To widać gdy czasami są organizowane wyjazdy na mecze przez nasze fan cluby. Takie coś jak doping na Camp Nou nie istnieje.
0
@Survier zgadzam się z tym. I właśnie to mnie przeraża. Tam jest kilkadziesiąt tysięcy osób, które w jakimś stopniu utożsamiają się z Barceloną, a dopingu żadnego. To jest przerażające.
0
@TheNekro94 przykre, przecież jakby doszło do sytuacji, że Barcelona ma zagrać z Legią czy Lechem, to oni by sie bali wyjść z szatni przy możliwościach dopingu w Polsce.