- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1611 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
41 odpowiedzi
Arkon
3
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Lanosss
14
no i here we go, kierunek średni jednakhttps://x.com/FabrizioRomano/status/2071285448727462392
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1611 Culés
0
Ale posmiewisko w necie z nas :D chyba nawet gorzej niz po Anfield. Ciężki poranek.
9
@kuz kurcze, jak Ty się przejmujesz tym co piszą ludzie w Internecie na temat drużyny, której kibicujesz to nie wiem jak znosisz inne trudy życia, np. praca czy problemy w rodzinie.
Nie ma co patrzeć na ludzi z Internetu, bo to zawistne, małostkowe i głupie potworki, które myślą, że są anonimowe i im wszystko wolno. Przecież ludzie wyzywają się w komentarzach zupełnie bez powodu, inni są wyśmiewani, bo się odważyli o coś zapytać itd.
0
@kuz gdzie się śmiejo? Dawaj mi tu ich
3
@Zoker A prawda jest taka, że główny powód nienawiści i wyśmiewania Barcelony to lata Guardioli czy Enrique, która lała wszystkich i tylko patrzyła jak puchnie :P I teraz po prostu czuć, że nadchodzi kolejna wielka ekipa, więc "zawistnych" cieszy taka wtopa
0
@Zoker od Liverpoolu to już mnie nic nie boli związanego z tym klubem, czy to absurdy z wczorajszymi kibicami eintrachtu czy też wyniki ;D
0
@Amigo_Blanco Dokładnie. Sam z ciekawości czasem poczytam komentarze, głównie na fejsie, bo lubię popatrzeć jak głupi ludzie wyzywają się z jeszcze głupszymi ludźmi, to nastawienie i opinia o Barcelonie zmienia się praktycznie co mecz.
Xavi przyszedł, odpadł z Bayernem to było wyśmiewanie "nowej ery".
Potem Barcelona grała naprawdę ładną piłkę to te same osobniki pochowały się do nor, a wyszły osoby, które pisały, że Barca każdego rozwali.
Teraz znowu "damiany" wylazły z jaskiń i się śmieją, bo jakiś klub z Hiszpanii przegrał mecz.
0
@kuz ja nie wychodzę z domu dziś bo koledzy mnie o śmieją
0
@Zoker Więc nawet nie ma co się przejmować a traktować tylko jak specyficzną formę rozrywki :D a tutaj wychodzących z nory zgłaszać jak leci