- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1175 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
7
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
43 odpowiedzi
Ilka
3
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1175 Culés
7
Mam nadzieje, ze nikt naczelnemu boomerowi Rambli nie zaufał..
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11655536#comment-11655536
2
@DaPidejpi Wracaj na fioletową hejterze :]
2
@DaPidejpi tylko konta znowu nie usuń przez przypadek jak taki podniecony jesteś:]
4
@DaPidejpi Biedny @arasz1819 nawet swoi go tyrają
0
@DaPidejpi słabo się zestarzało, ale właściwie "pewna 1" było 1-3 więc jakby nie patrzeć trafił z jednym golem dla Pampeluny xD
0
@DaPidejpi Do pustej.
3
@arasz1819 ależ głębokie, ale więcej nie wymagamy od ciebie.
0
@JohnA a ty komu kibicujesz? Bo jak tylko gra Real, albo jak tylko ktoś skrytykuje Real to jak za dotknięciem magicznej różdżki, od razu się pojawiasz, cały na biało. A wydaje mi się, że kiedyś byłeś za Barceloną.
0
@DaPidejpi Tak już z nim jest.
1
@cris2706 No ja kibicuje Realowi. Ale udzielam się również w innych dyskusjach, bo niestety na notatniku nie ma takiej możliwości :D
1
@Rewolucja123 żeby zrozumiał trzeba odpisywać mu tekstami, które sam niedawno pisał
0
@DaPidejpi przynajmniej czytasz wartościowe rzeczy. Szkoda, ze nic z nich nie wyciągasz.
1
@arasz1819 to prawda. Czytam Herberta. Z drugą częścią twojego wpisu się nie zgadzam, wyciągam z tej twórczości wiele rzeczy.
0
@DaPidejpi to, ze Pani na polskim kazała cos z Cogito przeczytać to jeszcze nie znaczy ze czytasz Herberta. Dobrze wiesz kogo cytowałeś. Swoją muzę :]
2
@arasz1819 to ze przesłucham piosenkę jakiegoś wykonawcy 3 razy w ciągu 6 miesięcy to nie znaczy, ze to moja muza i ze utożsamiam się z wykonawcą XYZ. Kolejny raz strzelasz ślepakami Arras
0
@JohnA no nie dziwię się, na stronie RM jak tylko ktoś (nieważne czy to kibic Barcelony czy Realu) napisze dobre słowo o Barcelonie to od razu jest jechany jak pies i każą mu "wypier...na ramble".
Widocznie musiałem Cię z kimś pomylić albo mi się coś pomieszało, bo myślałem że jesteś kibicem Barcelony, ale to by wyjaśniało czemu udzielasz się w każdej dyskusji dotyczącej Realu i czasami w irracjonalny sposób ich bronisz ;) Pozdrawiam