- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1371 Culés
Gorące dyskusje
Bykunn
1
@ProMILs xD jak mówię za dużo filmów oglądacie. Ale ok wiem że ja nikogo nie przekonam
72 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1371 Culés
0
Miał ktoś kiedyś poważna operację ? Jak ja przeszliście ?
0
@Pawci023x chlop na sorze mi przez jakas godzine palec do kupy skladal, ale nie wiem czy mozna to podpiac pod powazna operacje xd
0
@Pawci023x Tak, po złamaniu nogi. Pół roku w szpitalu, noga na wyciągu.
0
@Pawci023x Dużo tego, ropnie w płucach, odma, kilka godzin operacji, potem w śpiączce kilka dni na oiomie. Operacje ucha, bo było ryzyko, że stracę słuch.
0
@Image i normalnie funkcjonujesz?
0
@Pawci023x szwy na głowie, szwy na rękach, parę złamań i ostatnio rekonstrukcja więzadeł w kolanie.
5
@gumaz Tak. Jeśli chodzi o słuch to mam z nim problemy od dziecka, mniejsza o to. A jeśli chodzi o całą resztę to jestem w 100% zdrowy. Operacja na płuca się udała i wszystko jest git.
0
@Pawci023x na szczęście jeszcze nic poważnego, a obawiasz się czegoś?
1
@Pawci023x operacja na rozlany wyrostek robaczkowy. Lekarz w moim mieście przez jakiś czas leczył mnie na gardło, ale po którejś wizycie w końcu dał skierowanie do szpitala w innym mieście. Tam od razu dali diagnozę i zoperowali. Jeszcze kilka dni i byłoby po mnie. Miałem wtedy 8 lat
0
@Pawci023x Tak. Pleurektomię (usunięcie opłucnej). Ciężko było. Byłem podłączony tyloma rurkami do sprzętów, że normalnie jak w Matrixie. Ból tylko rano, bo "prochy" już nie działały, ale szpikowali mnie nimi przez kilka dni.
0
@Pawci023x tak, wyrostek jak miałem 20 lat, byłem o krok od zejścia, wzięli mnie na blok dopiero jak zemdlałem w kolejce w w szpitalu.
Kilka lat temu po wypadku operacja kręgosłupa, to już zostanie ze mną do końca, jebie cały czas mimo że mnie poskładali.